111

Новорічна ніч потішить невеликими снігопадами лише жителів західних та північних областей, на решті території України опадів 31 грудня та 1 січня не передбачається. Про це УНН повідомила синоптик порталу Opogode.Ua Наталка Діденко.

“Істотних опадів не очікується, невеликим винятком стануть незначні дощ та мокрий сніг протягом 31 грудня і вночі 1 січня у західних областях і місцями на півночі. Щодо температури, то ані сильного похолодання, ані значного потепління в новорічні дати не передбачено. Температура повітря коливатиметься вночі в межах +2 -5 градусів, вдень 0 +5 градусів, у Чернігівській, Сумській областях місцями 0 -3 градуси”, – розповіла синоптик, озвучивши докладний прогноз погоди на 31 грудня та 1 січня по всіх областях України.

У західних областях 31 грудня і вночі 1 січня місцями невеликі опади у вигляді мокрого снігу та дощу, вдень 1 січня без опадів. У Карпатах можливе сходження лавин. Температура повітря вночі 0 -5 градусів, вдень 0 +5 градусів.

На півночі без опадів, лише вдень 31 грудня та вночі 1 січня у Житомирській області місцями невеликий мокрий сніг та дощ. Температура повітря вночі від +2 до -3 градусів, удень 0 +4 градуси, у Чернігівській області до -2 градусів.

У центральних областях без опадів. Температура повітря вночі +2 – 3 градуси, вдень 0 +4 градуси.

У східних областях очікується суха погода. Температура повітря вночі 0 -5 градусів, вдень від -3 до +3 градусів.

У південній частині опадів не очікується. Температура повітря вночі від -3 до +3 градусів, вдень +1 +6 градусів, на півдні Криму до +5 +8 градусів.

У Києві істотні опади малоймовірні, лише вдень 31 грудня та вночі 1 січня місцями можливі мряка або незначний невеликий мокрий сніг. Температура повітря 31 грудня 0 -2 градуси, вдень 0 +2 градуси, 1 січня вночі +1 -3 градуси, вдень від -1 до +1 градуса.

Вітер в Україні східний та південно-східний, 5-10 м/с.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.