Депутат Ігор Гузь: якщо за добу ультиматум не буде прийнятий, тоді – штурм!

Поділитися

Сьогодні штурмом було взято чергову перешкоду – озеро Чебені у Рожищенському районі. Далі буде) 7 липня 2013 р

Волинський політик, депутат обласної ради Ігор Гузь оприлюднив у Фейсбуці свої думки з приводу ситуації, яка склалася у країні. Написано коротко, цікаво і головне -дієво та правдиво.

Коротко… Без емоцій і звинувачень…

1. Станом на сьогодні “вони” виграють. Перечекали дні коли мільйони були на вулицях, дочекалися днів коли Майдан почав гнити з середини і пішли в атаку.

2. Сьогоднішня “їхня” атака є нещадною і прямо веде нас по “білоруському сценарію”. По суті диктатура оформилась законодавчо.

3. Далі нещадний терор, щодо всіх хто є людиною, просто людиною яка має свою гідність. До цього кола належать мільйони і власне всі ми…

4. Наші дії повинні бути простими як двері. Українці, без поділу на політиків та громадських активістів, журналістів та аналітиків, правих та лівих, виходимо на Майдан. Нас має бути мільйон, два, три…

5. Ми даємо ультиматум владі, куди включаємо виконання попередніх вимог (відставка Азарова, притягнення до відповідальності злочинців в погонах, звільнення від переслідування репресованих активістів), а також нових вимог (відміна проголосованих “драконівських законів” та відставка/перевибори Президента та Верховної ради).

6. Якщо за добу ультиматум не буде прийнятий, тоді – ШТУРМ! Що я маю на увазі під цим словом? Я думаю всім зрозуміло! Будуть жертви? А яка різниця коли ти попадеш до в’язниці? Через два дні, в оточенні мільйонів своїх побратимів чи через тиждень/місяць/рік, коли навколо буде всього десять чи сто друзів… Краще зараз, в загальноукраїнському пориві мільйонів патріотів!

7. Принципово де будуть силовики!? Не міністри чи начальники обласних управлінь, а лейтенанти, майори, полковники. П’ять танків під жовто-блакитним прапором на Майдані можуть цілковито змінити розклад сил. Хіба не так?

Чи є шанс виграти? Переконаний за таких умов є, і ним варто скористатися. В іншому випадку, країна на десятиліття попаде в царство кремлівського мороку.

Я все сказав…

РЕПОСТ!!!

p.s. Олег Тягнибок, Виталий Кличко, Арсеній Яценюк, Юрій Луценко почуйте голос волаючих в пустелі…

У столичному Будинку профспілок виявили труп чоловіка

Голову правління “Уманьгаз” застрелили у кабінеті