Фірму головного “регіонала” Тернополя викинули з тендеру на 4 мільйони

Поділитися

Депутат Тернопільської міської ради від Партії Регіонів втратив 4 мільйони гривень заробітку. Про це йдеться у матеріалі сайту “Наші гроші”.

Управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації 13 грудня уклало угоду з ПП «М-буд» на будівництво харчоблоку Кременецької центральної комунальної районної лікарні. Вартість угоди складає 4,22 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Договором передбачено мурування перегородок, влаштування покрівлі, підлог, побутових мереж, встановлення вікон і дверей, внутрішнє опорядження, закупівля і монтаж сантехніки та ін.

Власником фірми «М-буд» зі статутним капіталом 1 тис грн. є тернополянин Михайло Федорчук.

Конкурентами переможця на торгах були івано-франківська корпорація «Укртрансжилбуд» і «Газ-Пласт-Буд» з Тернополя.

Дешевшу на 5,5% заявку ТОВ «Техно-Буд» відхилили. Зокрема тому, що гарантійний термін, зазначений у пропозиції конкурсних торгів не відповідає вимогам норм чинного законодавства; відсутній розрахунок загальновиробничих витрат; договірна ціна не відповідає ціні пропозиції конкурсних торгів і зведеному кошторисному розрахунку вартості будівництва та ін.

До вересня 2012 року власницею фірми «Техно-Буд» була Євгенія Лукіна, а раніше співвласником був Василь Лукін, керівник фракції Партії регіонів у міській раді Тернополя, член постійної комісії з питань використання комунального майна, повідомляє сайт “Наші гроші”

Безробітну матір трьох дітей судитимуть за крадіжку палки ковбаси та пакунку цукерок

Майданний вертеп у Тернополі