Переключіться на темний режим, який ніжніший для очей.
Переключіться на режим освітлення, який буде більш приємним для очей в денний час.
Нардеп Михайло Апостол відзначив хрещення Господнє в ополонці
1.5k перегляди
Поділитися
Народний депутат України з Тернопільщини Михайло Апостол на Водохреща скупався в ополонці. Таку загартовуючи традицію пан Михайло підтримує вже багато років. “Вітаю з хрещенням Господнім. Здоров’я усім, впевненості,очищення душі і тіла та віри у прийдешній день”,- написав у Фейсбуці народний депутат.