Правоохоронці не виключають, що Іллєнка могли побити колишні однопартійці

Поділитися

Правоохоронці не виключають, що народного депутата Андрія Іллєнка могли побити колишні однопартійці із ВО “Свобода”, які були виключені партією після інциденту біля готелю “Прем’єр Палас”. Про це під час брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів, повідомив перший заступник начальника столичної міліції, начальник слідчого управління Анатолій Євмін, передає кореспондент УНН.

“Ми розглядаємо різні версії, але я їх оголошувати не буду. Вони різні. У нас дуже багато версій. Є і пов’язані суто з хуліганськими діями… версії різні. І цю версію ми не виключаємо”, – сказав А.Євмін відповідаючи на запитання журналістів про те, чи розглядає міліція версію помсти колишніх однопартійців А.Іллєнка за виключення з партії після інциденту 1 січня під час факельної ходи.

Крім того заступник начальника столичної міліції повідомив, що Іллєнко та правозахисник Сидір Кізін прийшли до райвідділку саме в рамках розслідування інциденту 1 січня. Він повідомив, що міліція звернулася до С.Кізіна як до правового представника партії “Свобода” з проханням посприяти їм в отриманні свідчень когось з керівників партії щодо інциденту 1 січня та виключення з лав “Свободи” двох її членів. За словами А.Євміна, саме С.Кізін повідомив, що пояснення дасть Андрій Іллєнко та повідомив час, коли вони прибудуть до райвідділку.

“Вони прибули о 16 год. 3 січня та пробули у слідчого до 17.20. Вони вийшли з райвідділку о 17.20, а вже о 17.38 звернулися про побиття”, – повідомив А.Євмін.

На запитання журналістів про те, чи не розглядає міліція версію причетності С.Кізіна до організації нападу перший заступник начальника столичної міліції повідомив, що С.Кізін та А.Іллєнко проходять у кримінальному провадженні у статусі потерпілих.

Міліція розслідує підпал автомобіля депутата Тернопільської міськради

У різдвяний час львівська молодь завітає у домівки ветеранів УПА з колядою та віншуванням