Прокурору Тернопільської області Геннадію Мовчану не сподобалась боротьба за правду

Прокурор Тернопільської області Геннадій Мовчан звернувся до жителів міста Тернополя та області з вимогою не порушувати закони та дотримуватись належного громадського порядку.

Як зазначив прокурор області, події, які відбуваються сьогодні, 23 січня 2014 року щодо блокування, а в подальшому захоплення будівлі обласної державної адміністрацій, є неприпустимі.

«Такі незаконні дії тягнуть за собою встановлену законом кримінальну відповідальність, і хто б їх не вчинив, буде відповідати згідно із Законом! Діям всіх учасників цих подій буде надана правова оцінка» – констатував Геннадій Мовчан.

Звертаючись до учасників акцій, прокурор області закликав не піддаватись на політичні провокації та заклики екстремістів до вчинення протиправних дій, зокрема, захоплення державних установ.

«Я вимушений попередити тих, хто закликає громадян до протиправних дій. Які б посади хто не займав, дія кримінального кодексу поширюється на усіх однаково» – додав він, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Священику під час молитви в Києві гранатою «Беркута» вибило око

7 облдержадміністрацій в Україні перейшли під контроль Майдану