У центрі зайнятості дають 15 тисяч на започаткування бізнесу

Поділитися

В результаті вжитих заходів активної політики зайнятості, за січень – грудень 2013 року за сприянням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості працевлаштовані 4547 незайнятих громадян (у відповідному періоді 2012 року – 3508 чол.).

З початком вступу в дію з 28 березня 2013 року нормативних актів щодо організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру відповідно до нового Закону України «Про зайнятість населення», у квітні – грудні 2013 року 498 осіб направлені на громадські та тимчасові роботи: у КП «ТМШЕД» для благоустрою території міста, у ТОВ «Град Світлий» і ТОВ «Вторма – Тернопіль».

Для популяризації одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності з початку року проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення, щодо можливості започаткування власної справи за сприянням служби зайнятості. За січень – грудень 2013 року проведені 43 інформаційні семінари на тему «Як започаткувати власний бізнес» з орієнтації на підприємницьку діяльність, в яких взяли участь 252 чол. З початку 2013 року 65 осіб отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, в тому числі 28 жінок, 36 чол. з числа молоді віком до 35 років. Середній розмір виплаченої допомоги для організації підприємницької діяльності склав 15185,1 грн.

Закон України «Про зайнятість населення», що набув чинності з 1 січня 2013 року, передбачає стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них за направленням центру зайнятості безробітних, які не спроможні на рівних конкурувати на ринку праці та потребують додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню шляхом виплати компенсації роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу. За липень – грудень 2013 року із 70 підприємствами, які юридично зареєстровані у місті Тернополі, укладені договори на працевлаштування 100 безробітних Тернополя та Тернопільського району з виплатою компенсації у розмірі єдиного внеску.

Обдурені пайовики Щепановського в шоці: на Тернопільщині будівельна амністія

Юлія Тимошенко: Я прошу опозицію діяти невідкладно