У військових частинах оперативного командування “Північ” звернулись до Януковича

Поділитися

Особовий склад оперативного командування “Північ” наполягає на мирному вирішенні політичної кризи

У військових частинах оперативного командування “Північ” днями були проведені загальні збори військових колективів, під час яких обговорювалося звернення особового склад до Верховного головнокомандувача Збройних Сил України.

Під час обговорення звернення у військових колективах, були враховані різноманіття думок та поглядів на ситуацію, що склалася в державі, але в цілому особовий склад одностайно підтримав ініціативу Верховного головнокомандувача Збройних Сил України щодо найскорішого вирішення конфлікту мирним шляхом, вживши дієвих заходів з метою досягнення громадського порозуміння та врегулювання ситуації наведенням порядку в країні. Адже, на думку військових, затяжне протистояння у суспільстві може призвести до збройної боротьби та кровопролиття, чого в жодному разі не можливо допустити. На цьому наголошували виступаючі учасники зборів.

Ми, військовослужбовці, із занепокоєнням спостерігаємо за подіями, які розгортаються у країні, і нам як громадянам не байдуже майбутнє наших рідних, близьких та дітей. Серед військовослужбовців є чимало тих, хто пройшов через “гарячі точки” і на власні очі бачили наслідки громадянського протистояння у багатьох країнах світу.

Зокрема, у тексті звернень військових частинах оперативного командування “Північ” йдеться: “Шановний Вікторе Федоровичу! Звертаємося до Вас, як до Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, з проханням вжити невідкладних заходів щодо стабілізації суспільно-політичної обстановки в державі шляхом мирних переговорів, не допустити розпалу громадянської війни і руйнування цілісності держави!”

Лідеру Автомайдану Дмитру Булатову відрізали вухо

0

Як рятувальники витягають тернополян зі снігових наметів