Почаївську Лавру треба забрати в Московського Патріархату! Але без ідіотів з політики та зажерливого духовенства

Поділитися

Чому такий радикалізм? Насправді, це висновок із 22 років діяльності цієї структури на Тернопільщині. Про це говорили учасники прес-конференції сьогодні у Тернополі. Звичайно, зробити це треба в рамках чинного законодавства.

Сьогодні відбулося засідання Тернопільського прес-клубу на тему «Почаївська лавра: українські святині – українському народу». Серед учасників були Володимир Стаюра (Штаб національного спротиву Тернополя), отець Анатолій Зінкевич, настоятель Свято-Троїцького Собору ім. Данила Галицького, Василь Турецький, ( Українська народна рада, Штаб національного спротиву Тернополя), Марія Чашка  із Жіночої самооборони, Леонід Бицюра (комісія з питань законності та правої політики Тернопільської облради), Василь Лабайчук – ВО «Тризубу» ім. Степана Бандери, Іван Ковалик – Самооборона Майдану, Олексій Станько – УНА-УНСО, Ігор Вардинець – Українське козацтво, Валерій Федорейко – професор Тернопільського державного технічного університету, історик Свідерський з педуніверситету, Ігор Костюк –Автономні націоналісти, Олександр Літовченко – Козацький екологічний полк та представники ветеранських організацій, спілок чорнобильців та афганців.
<

Звичайно, піднімали актуальне питання. Усі патріоти згідні, що треба змінювати ганебну ситуацію з Лаврою докорінно. Проте викликає багато питань особи, зокрема о.Зінкевича, який захопив землі в парку Національного Відродження, козака Вардинця, який сам у себе орендує джипа  


Було надзвичайно прикро слухати про духовну святиню в кілограмах золах та мільйонах доларів, які вони приносять. Ще дикіша була пропозиція пані Чашки у стилі 90-х рекетирських років “взяти під захист”.

Можливо, цим питанням варто займатися не таким одіозним і скомпрометованим особам?

Редакція “ПРО ВСЕ” повністю підтримує ідею перетворення Лаври у духовний центр української соборної церкви.

Фахівцям у даному питанні пропонуємо прослухати аудіозаписи з прес-конференції, відсіяти для себе дурнів, які можуть зіпсувати справу і подати пропозицію до компетентних органів. Реалізовуючи цей проект необхідно робити все надзвичайно цивілізовано, зважаючи на кожне слово.

Відео ТV-4

0

Нардеп Стойко звернувся в СБУ та Генпрокуратуру з таємними документами, де виявлено факт використання Збройних сил України 20 лютого

З’явився список нового Кабміну: Яценюка не планують узгоджувати на Майдані?!