Американську компанію з виробництва інтернет-порно оштрафували на 78 тисяч доларів за проведення зйомок без використання презервативів. Компанію звинувачують в тому, що її слабка профілактична політика сприяє небезпечним умовам праці.

Перевірку ініціювали після того, як минулого року під час тестування виявили ВІЛ-інфекцію у двох акторів компанії Kink.com, що належить каліфорнійській Cybernet Entertainment.

Ця студія спеціалізується на відео для дорослих з елементами домінування та підкорення.

Засновник головної структури Cybernet Entertainment Пітер Акворт заявив, що штраф є завеликим, а заходи щодо компанії – політично мотивованими. Він має намір оскаржити штраф.

Минулого року було три випадки призупинення зйомок порнофільмів у Лос-Анджелесі після ВІЛ-позитивних аналізів акторів.

У листопаді 2012-го року в місті вийшла постанова, що зобов’язувала акторів користуватися презервативами у зйомках полунички. Через це деякі студії перейшли в інші штати, де документ не мав юридичної сили. Пізніше окружний суддя скасував цю постанову, оскільки вона є неконституційною.

Керівники кіностудій фільмів для дорослих переконують, що не проти презервативів, проте актори бажають ними не користуватися, повідомляє сайт newsone.ua

Напишіть відгук