Тернополяни мають можливість створити власний дизайн банківської картки

Поділитися

Вперше в Україні ПриватБанк почав випуск авторських карток Visa з індивідуальним дизайном. Як повідомили в банку, тепер можна замовити пластикову картку з власним дизайном прямо на сайті pb.ua/foto і отримати її у відділенні банку. “Обличчя” своєї картки можна вибрати з бібліотеки картинок або завантажити власне зображення – фото, графіку. Вартість випуску авторської картки становить 99 грн, обслуговування такої карти безкоштовне.

“Оригінально оформлена картка – це можливість нагадати собі про приємні моменти і посміхнутися, коли розраховуєшся карткою, – говорить Перший Заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. – В мене є картка з першими кроками доньки, наприклад. А ще це відмінний подарунок друзям. Коли даруєш таку картку дітям віком від 10 років, вони дуже цим пишаються і вихваляються перед однокласниками”.

Замовити авторську картку може будь-який власник картки “Універсальна” або “Універсальна Gold” ПриватБанку. Якщо у клієнта немає картки “Універсальна”, її можна відкрити в банку миттєво та безкоштовно. Для дизайну власної пластикової картки можна використовувати будь-які власні малюнки, зображення або фото, крім тих, які охороняються авторським правом. Також діють обмеження на випуск картки із зареєстрованими товарними знаками та зображеннями, публічне використання яких заборонено законодавством.

Отримати авторську картку можна в найближчому відділенні банку або поштою, активувати простим і зручним способом – через банкомат або у відділенні банку, звернувшись до співробітника. Замовити авторську картку в ПриватБанку можна не тільки собі, але і в подарунок своїм друзям, родичам і знайомим.

На Тернопільщині масово не виплачують зарплату

Народе, вставай!