За результатами переатестації начальник тернопільської міліції отримав оцінку «задовільно»

Поділитися

 У результаті звернення народного депутата України від ВО «Свобода» Олексія Кайди до Міністерства внутрішніх справ України протягом жовтнялистопада 2013 року було здійснено позачергове атестування особового складу Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ. Відповідний запит очільникові відомства парламентар скеровував ще 20 вересня 2013 року. Свободівець вимагав здійснити позачергову переатестацію начальника та працівників Тернопільського міського відділу внутрішніх справ у зв’язку з неефективною діяльністю та неналежним реагуванням на правопорушення.

       Так, за результатами підсумкового тестування, 28 працівників Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ отримали оцінку «незадовільно». Начальник тернопільських міліціянтів Олександр Хілюк отримав оцінку «задовільно». Враховуючи це, Тернопільський міськвідділ отримав загальну оцінку «задовільно».

 «Оцінка «задовільно», тобто трієчка керівникові міліції та міському відділу в загальному показує «професійний» рівень тернопільських міліціянтів. Я думаю, такий стан справ є по всій Україні. А, можливо, і гірше. Єдине, що вони роблять на відмінно – це стріляють у людей, роздягають і катують. Я впевнений, що українці дадуть належну оцінку кожному працівнику міліції. Тому наше завдання – не просто зняти певних посадовців, а змінити систему цінностей як в державі, так і в правоохоронних органах зокрема», зазначив Олексій Кайда.


Прес-служба народного депутата України Олексія Кайди

0

Політика подвійних стандартів у Тернополі від міського голови

“Сидіть вдома!” – служба автомобільних доріг у Тернопільській області