Адмірал Тенюх розповів, чому Україна здала Крим

Адмірал Ігор Тенюх, який виявляється є членом партії “Свобода”,  звертаючись сьогодні до делегатів з’їзду партії “Свобода”, підкреслив, що їхня політична сила зараз лише частково перебуває у владі, а тому, аби вершити поступ, треба мати повну владу.

“Ми є частково у владі, але для того, аби вершити долю України та аби відбувся поступ держави, повинні мати повну владу. Це я відчув будучи в.о. міністра оборони України.

Росія давно готувалася до агресії. І коли я став в.о міністра оборони, я поставив стратегічні цілі: під виглядом навчань підняти усі збройні сили, аби перевірити їхню готовність і розгорнути їхні угруповування; привести збройні у готовність до застосування; очистити ЗСУ від агентури Кремля. Мені фактично вдалося реалізувати ці завдання, але, на жаль, не до кінця.

Мене часто запитали, чому збройні сили нічого не робили, аби зупинити агресію, але це питання було не до мене і ЗСУ. Це питання до політичного керівництва, бо саме воно ухвалює рішення про застосування. Багато запитань було про те, чому не вивели кораблі. Коли було розпочато анексію Криму (ще до мого призначення) командування вивело кораблі. Однак згодом знову завернуло на бази, і, коли зайшли окупанти, – їх заблокували. Після мого приходу я з’ясував, у чому причина, – це було рішення начальника штабу, якого за моїм рішенням було звільнено.

Я також наполягав, аби в центральному апараті, генеральному штабі Міноборони відбулося очищення від агентів проросійських сил. Важливо було зробити усе для того, аби ті плани, які ми розробляли за годину, не опинилися у Москві. Це вдалося зробити. Також на зборах колективу я заявив: “відкати і закати” закінчилися…І ці зміни пішли, бо з перших днів пішли заступники міністра, генерали, які були задіяні у різних корупційних схемах. На жаль, я не виконав це завдання до кінця. Однак попереду у нас великий об’єм роботи. Тому маємо зробити усе, аби мати такі збройні сили, які зможуть і повернуть Крим”, – зазначив Ігор Тенюх.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Політична курва з Луганська вирішила піти у президенти і подала в ЦВК документи

Ольга Богомолець про посттравматичний синдром в українців внаслідок подій Майдану та ситуації в Криму