ДАІ-шника: звільнити не треба помилувати

Поділитися

Кандидат на начальника ДАІ Тернопільської області Андрій Васильович Матрофайло провів прес-конференцію з журналістами та громадськими діячами.

Кандидату задавали запитання щодо корупції в органах ДАІ, заробітну плату та закордонний паспорт. Час від часу дискусія переходила в доволі жваві суперечки.

Я запитав начальника ДАІ чи має право продовжувати працювати на службі працівник, який підробив документи про штраф. Андрій Васильович відповів, що такий працівник не має права працювати в ДАІ.

Декілька років тому працівник ДАІ підробив постанову про адміністративне правопорушення згідно якої я мав заплатити 1600 грн. Я провів 2 роки в судах, за цей час в мене навіть втигли арештувати автомобіль, але я принципово не відступав і виграв справу проти працівника ДАІ. Тепер я маю повне право вимагати звільнення працівника ДАІ. Молоджного сержанта міліції звати Володимир Васильович, прізвище не називаю в зв’язку з тим, що хочу запитати громаду – чи подавати документи на звільнення працівника ДАІ чи все-таки надати людині другий шанс?

Голосування в мережі vk.com

Щиро, Андрій Любецький.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0
0

Представники міської ради намагались переоформити техніку КП ТМШЕД

Тернопільський комунальний Майдан потребує допомоги