111

В Тернополі на Дружбі по вулиці Тролейбусна, 7а на території КП ТМШЕД виросли барикади з шин, коробок та залізних блоків. Про це повідомляла інтернет-газета “ПРО ВСЕ”.

Тернополяни стали на захист свого підприємства, яке на їхню думку силами керівництва міста доводять до банкруту. Зараз на підприємстві всі працівники комунального підприємства заблокували виїзд техніки. Не впускають і не випускають службові машини.

З самого ранку тернополян підтримали громадські активісти Наталія Карпишин, Тарас Білан та Андрій Любецький. Тернополяни звернулися до них за допомогою. На думку громадських активістів підприємство і робочі місця необхідно зберегти. Зараз на території працює слідча оперативна група, а також приїхав начальник обласного ДАІ.
Щиро, команда громадський активістів Наталія Карпишин, Андрій Любецький, Тарас Білан.

Video streaming by Ustream
Відео PROZORO.TV

1 comment

  1. ганна придушана

    зате мер м1ста виступае з високих трибун, щоб рос1яни скинули режим Пут1на. а який у нього тут режим, то в1н не бачить. не мае часу подивитися, бо йому пут1н дуже здався. а ви тут вар1ться у своему котл1 як хочете. його треба було турнути ком1нь головою ще з початку року разом 1з його дурною “Свободою” Правда, г… завжди випливе. ну що ж ми не зможемо його подолати? завжди будемо рабами у цього ситого кабана?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.