Процедуру реєстрації та оформлення документів для переселенців з Криму спростили

Поділитися

У зв’язку із останніми подіями в Криму, значна кількість українських громадян залишають півострів та переїжджають в інші регіони країни. Перших вимушених переселенців з Криму вже прийняли на Тернопільщині. Відтак постала потреба реєстрації та оформлення документів, що посвідчують особу, цій категорії населення.

Це питання, зокрема, обговорювали на засіданні координаційного центру підтримки сімей, що прибувають з території Автономної Республіки Крим в Тернопільській ОДА.

* Задля оперативного вирішення звернень вимушених переселенців з Криму міграційною службою вироблено спрощений порядок надання адміністративних послуг цим громадянам, – пояснив начальник УДМС України в Тернопільській області Томаш Вербич.

Так, голова Державної міграційної служби України Сергій Радутний підписав роз’яснення територіальним органам ДМС щодо можливості обслуговування громадян, які зареєстровані в Криму, за місцем звернення на всій території України. Але спрощення стосується лише громадян, зареєстрованих на Кримському півострові. Для громадян інших регіонів України порядок надання зазначених послуг не змінився.

На практиці, це дає змогу переселенцям з Криму отримати паспортні послуги у найближчому підрозділі міграційної служби за місцем прибуття. Зокрема, мова йде про реєстрацію, вклеювання до нього фотографій по досягненню 25- та 45-ти річного віку, заміну паспорта у зв’язку зі зміною прізвища та з інших причин.

Детальнішу інформацію щодо реєстрації, оформлення документів, що посвідчують особу, вимушені переселенці з Криму можуть отримати в Тернопільському міському відділі міграційної служби (м. Тернопіль, вул. Яремчука, 34), у громадській приймальні УДМС (м. Тернопіль, бул.Т.Шевченка, 10, каб. № 8), за телефоном гарячої лінії УДМС (0352) 27-13-89.

0

На Тернопільщині – екологічна катастрофа!

0

Самооборона Тернопільщини вшанувала пам’ять Небесної Сотні на прощі в Зарваниці