111

Служба безпеки України у взаємодії з ГУ МВС України провела обшук у банківській установі, яка брала участь у злочинних оборудках з відмивання державних коштів та пов’язана з особою колишнього міністра внутрішніх справ В.Захарченка.

За матеріалами спецпідрозділу БКОЗ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області слідчим органів МВС України розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

У рамках цього кримінального провадження здійснюються слідчі дії та оперативно-розшукові заходи, спрямовані на документування протиправних дій посадових осіб комунального підприємства з обслуговування житлового господарства одного із районів м. Києва, а також низки інших державних підприємств і установ столичного регіону та комерційних структур і банківських установ, які налагодили схему привласнення бюджетних коштів.

Внаслідок вказаної протиправної діяльності правопорушниками привласнено понад 17 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Так, посадові особи цього комунального підприємства в період 2012-2014 р.р. спільно із керівниками підрядних структур вносили до фінансово-господарської документації неправдиві відомості щодо обсягів виконаних робіт, отриманих послуг та поставлених товарів, а також їх вартості. Неправомірно одержані підрядниками бюджетні кошти незаконно обготівковувались шляхом проведення безтоварних операцій з фіктивними комерційними підприємствами, рахунки яких відкриті в ПАТ «Банк «Ринкові технології», та передавались службовим особам комунального підприємства і пов’язаним з ними особам.

З метою отримання додаткових документальних даних, які підтверджують вищевказану протиправну діяльність, виявлення інших епізодів злочинної діяльності та недопущення її проведення у майбутньому в ПАТ «Банк «Ринкові технології» у відповідності до ухвали слідчого судді 25.03.2014 здійснено обшук.

Вказаний банк є так званою «сертифікованою площадкою» і напряму пов’язаний з колишнім міністром внутрішніх справ.

Ведеться розслідування.

Прес-центр СБ УкраїниЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.