111

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася нарада працівників апарату ТОДА. Скликав її губернатор Сиротюк, але сам на неї не з’явився. Замість нього прийшли Стаюра і Чашка. Стаюра, вказавши рукою на Чашку, сказав, що тепер усі апаратники мусять її слухати, бо «що сказала Марія Теодорівна Чашка, то  те саме, що сказав Олег Мирославович Сиротюк». На цьому нарада закінчилася.

 

 Що оте видовище означало і для чого задля нього потрібно було відривати людей від роботи й досі ніхто не розуміє. Ще більше люди губляться в здогадах, в якій якості Стаюра давав вказівки? Наскільки пам’ять не зраджує ні заступником губернатора, ні керівником котрогось з департаментів ТОДА його ніхто не призначав. Офіційно він ніби не числиться і помічником Сиротюка. То чому дозволяє собі таке?

 

Незрозуміло також, відколи Чашка стала другою в ТОДА після Сиротюка? За часів королів такий привілей належав або коханці, або блазню. То хто вам, пане Олеже, Марія Теодорівна? Чи, може, відповідь знає Стаюра?

ТЕРНОПОЛЯНИН.

2 comments

  1. ЛЮСТРАЦІЯ

    Не ДИВУЙТЕСЯ, яке ЇХАЛО – ТАКЕ ЗДИБАЛО. Це БЕЗМІЗКОВА КУРОЧКА з ОПІРИВШИМСЯ ПІВНЕМ. А ЧОМУ СИРОТЮК ОПУСКАЄТЬСЯ до ЇХНЬОГО РІВНЯ – ДУЖЕ ДИВНО! І за КИМ ці ВИСОКОМІРНІ БЕЗДАРИ СТОЯТЬ, ВПЕВНЕНИЙ, СКОРО ТЕРНОПОЛЯНИ ВИЯВЛЯТЬ.

  2. петро

    Стаюра і Чашка велика історія кохання, яку запалив Майдан, хоч якась користь від нього.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.