Такими темпами через три дні Путін захопить Польщу!

Поділитися

Такий заголовок має стаття польського видання SuperExpress. У ній польський генерал, колишній командувач сухопутних військ Вальдемар Скжіпчак закликає зупинити російського президента. У діях Володимира Путіна він вбачає небезпеку не тільки для України, а й для всієї Європи.

Генерал, розказуючи стратегію нападу на Україну, розповідає, що росіянам вистачить три дні, щоб повністю захопити Польщу і стерти її зі світової карти. Принаймні, якщо Путін поставить перед собою таке завдання, у Польщі не буде жодних шансів. «У перший день росіяни можуть атакувати країну з повітря, бомбардувати основні міста, а також військово-повітряні бази в Ласку і Кшесінах, на другий день слід чекати нападу армії по суходолу і на морі. На третій день росіяни можуть оголосити перемогу у Варшаві і заявити про те,що Польщі нема», – зазначає Вальдемар Скжіпчак. За його словами, російська армія вдесятеро потужніша, ніж польська. Повітряний напад країна може очікувати з трьох боків – Калінінграду, Білорусі і України. Згідно військового сценарію, росіяни першим ділом можуть знищити найважливіші польські центри влади, військові командні пункти, промислові центри. Після цього країну наповнять десятки тисяч російських солдатів, танків і бронемашин.

Звісно, це найгірший сценарій, який може в цій ситуації бути для Польщі, але так само ще місяць тому він виглядав нереальним для України, зазначає видання. «Війна між Росією і Україною, як свідчить кримська ситуація, стає все більш драматичною. У четвер пізно ввечері в Донецьку проросійські демонстранти спровокували зіткнення з активістами, які виступають за єдність країни, загинули щонайменше три людини , і чотирнадцять отримали серйозні поранення і доставлені до лікарні», – зазначає газета.

 

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Криму вже б’ють стареньких, які проти Путіна і російських військ в Україні

Що робити сьогодні кримчанам, які не хочуть в Росію?