У Тернополі почали прикривати “гріхи” Юлією Тимошенко?

Поділитися

Конференція одноголосно підтримала Василя Деревляного на посаді голови Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина»,- повідомляє офіційний сайт партії.

Завданням першого етапу XIV конференції Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» було: обрати делегатів на XІІ з’їзд Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та обговорити суспільно-політичну ситуацію в Україні.

Хоча в порядку денному даного заходу не стояло питання про обрання голови, адже дане питання має підніматися на плановій звітно-виборній партійній конференції, що має відбутися 2015 року, все ж діючий голова ТОО ВО «Батьківщина» Василь Деревляний підняв це питання.  Варто зазначити, що всупереч пліткам та відвертій неправді, яка шириться у місцевих ЗМІ, конференція одноголосно підтримала Василя Деревляного на посаді голови Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина».

Під час свого виступу Василь Деревляний подякував за довіру та підтримку партійцям та передав їм вітання від лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

«Юлія Тимошенко під час зустрічі з головами обласних партійних організацій передала слова вдячності всім членам партії за підтримку, а також віру та молитви за неї і Україну», – розповів В. Деревляний.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0
0

Тернопільських хлопців і дівчат кличуть на спортивно-патріотичну гру “Гурби-Антонівці”

Тернопільський технічний університет імені Івана Пулюя отримав майно на 2,2 мільйони гривень