111

Про хабарництво у тернопільських університетах говорили днями на прес-конференції. Правда, окремі журналісти розкритикували дослідження студентів, проте безсумніву, ця робота потрібна. загальновідомо, що рівень корупції у тернопільських вузах зашкалює. Про це можна почитати на форумах і соціальних мережах. Інтернет-газета “ПРО ВСЕ” просить студентів і викладачів прокоментувати дане дослідження, розказати про ситуацію з хабарництвом у вашому вузі.

Про дослідження рівня хабарництва журналісту “ПРО ВСЕ” розповіла експерт Олена Гюменюк

1 comment

 1. включай мозги

  цей “експерт”, філолог Гоменюк заплуталась в двох і більше соснах…а журналіст абсолютно права…
  по-перше, як філолог за освітою (незнаю оцінок і не буду створеджувати чи вона сама не давала хабарів, будучи доцею викладачки в одному із ПТУ…). може РОБИТИ!! і КОМЕНТУВАТИ!!! соціологічне ОПИТУВАННЯ, про яке говорить, не розуміючи про що говорить і елементарних речей в проведенні соціологічного ОПИТУВАННЯ, соціологічного дослідження, опитування громадської думки???? яка вибірка, метод проведення, похибка, період проведення, за якою програмою обраховувались результати і т.д.
  агов, “експерти” – делетанти – почитайте спочатку розумні книжки про проведення соц. досліджень і почніть із самого визначення….
  по-друге, перед тим, як щось робити, треба 300 разів подумати як це зробити , тут гарне українське прислівя проситься – “Дай Боже нашому тетяті – вовка зїсти”
  по-третє, коли говорите про хабарництво як про юридичні дефініції і міри покарання , то почитайте Кримінальний Кодекс України, дітвора…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.