111

Виконуючий обов’язки Президента Олександр Турчинов подав до Верховної Ради проект Закону про затвердження Указу Президента України “Про часткову мобілізацію”, котрим пропонується оголосити 45-денну мобілізацію по всій території України за виключенням Криму, передає УНН з посиланням на сайт парламенту.

Згідно указу, мобілізація дорослого населення викликана різким ускладненням внутрішньополітичної обстановки, втручанням Російської Федерації у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі.

Мобілізацію на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя пропонується здійснити з числа громадян, які в добровільному порядку висловили бажання бути призваними на військову службу.

Призов військовозобов’язаних, у тому числі резервістів, та поставку транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил України, Національної гвардії України пропонується здійснити в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву.

Нагадаємо, лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок заявив, що сьогодні Верховна Рада України планує обговорити та ухвалити питання мобілізації мінімум 20 тисяч військовослужбовців до Національної гвардії та виділити на це 180 мільйонів гривень.

1 comment

  1. fatimapoon

    Ви шукаєте строкової кредит?? Для бізнесу / Особиста або для будь-яких цілей, то напишіть нам зараз, щоб отримати швидке схвалення, з Низькі процентні ставки @ 3%, нашу адресу електронної пошти нижче (skycreditloan@gmail.com)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.