111

Прокуратура відреагувала на незаконні дії керівництва комунального підприємства та посадовців міської ради

Прокуратура перевірила факти, викладені у публікаціях місцевих ЗМІ та зверненнях громадських організацій щодо низки порушень у діяльності керівництва комунального підприємства ТМШЕД та посадовців Тернопільської міської ради.

Прокуратурою скасовано постанову слідчого міліції про закриття кримінального провадження за фактом зловживання службовими становищем посадовими особами одного з управлінь Тернопільської міськради при здійсненні закупівель робіт і послуг щодо прибирання вулиць міста .

Водночас, 26 березня 2014 року розпочато кримінальне провадження за статтею 219 Кримінального кодексу України за фактом доведення комунального підприємства «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» до банкрутства.

Також прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом невиплати 127 тисяч гривень заробітної плати керівником комунального підприємства «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» працівникам та перевіряються інші факти його протиправної діяльності.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

На фото: директор МШЕД Андрій Козак

1 comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.