Журналісту з Тернополя треба 75 тисяч гривень, щоб здолати рак

0
Поділитися

Чергова біда у журналістській сім’ї Тернополя: Надія Бенькалович (Музика) мусить перебороти важку недугу. Наразі журналісти Тернополя лише кооперуються для подолання хвороби колеги. 22 березня в Однокласниках створено Група допомоги Надії Бенькалович

Для юних колег чи тих, хто призабув Надійку, нагадаємо, що вона працювала у газеті “Подільське слово”, згодом у приватних ЗМІ. Днями у соцмережі створили групу на її підтримку.

Про непросту ситуацію у своєму житті написала Надійка:

Ніколи навіть подумати не змогла б, що доведеться звертатись до людей за допомогою, та щей просити грошей. Та нещодавно (точніше тиждень тому) мій світ розділився навпіл: до діагнозу і після. Лікарі не тішать: множинна мієлома (рак крові) ІІІ стадія — звучить сташно. Та боротись треба… Лікарі пропонують пересадку кісткового мозку після хіміотерапії від себе собі ж. Якщо з дорогою хімією даємо собі раду поки самі (цього місяця один з препаратів дають в лікарні, надалі потрібно буде купувати), то з пересадкою, яка в Києві коштує 75 тисяч гривень, самотужки не впораємось. Тому й прошу у своїх друзів, знайомих і незнайомих мені людей з добрим серцем про допомогу.

Кожна Ваша гривня — моє майбутнє життя, щастя моїх дітей бачити маму біля себе. В надії на Вашу допомогу ми відкрили рахунки: Установа банку: ПриватБанк Для поповнення картки: 4149497803938135 Бенькалович Володимир Богданович (чоловік) Призначення платежу – на лікування дружини.

Платіжні реквізити для одержання SWIFT в доларах (для тих, хто має доларові рахунки) BENEFICIARY: BENKALOVICH VLADIMIR IBAN: UA733052990004149497803938143 ACCOUNT: 4149497803938143 BANK OF BENEFICIARY (банк отримувача): PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X INTERMEDIARY BANK (банк-корреспондент) JP MORGAN CHASE BANK SWIFT CODE: CHASUS33 CORRESPONDENT ACCOUNT (рахунок банку отримувача в бунку-корреспонденті): 0011000080

Наперед всім дуже вдячні в Надії на ваше милосердя і милість Божу, сім’я Бенькаловичів.

P.S.: Прошу, не забувайте помолитись за моє здоров’я…

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Ахметов з Кримом не бавиться

Ще раз про революцію