111

Про племінницю Олега Тягнибока у Тернополі згадували неодноразово у ЗМІ. У жовтня минулого року  Софія Гусак стала депутатом Тернопільської облради. Правда, у виконавчому комітеті облради Софія почала працювати з приходом Олексія Кайди. Нині вона патронує Василя Хомінця. Як депутат, працює в комісії з питань культури і відповідає за Зборівський район.9 comments

 1. Мар"яна

  Її родич з трибуни ВР кричить про корумповану владу, про люстрацію, непрозорість!!! Кумібрацтво процвітає, нашу міську раду та ОДА можна чітко розібрати по так званих родинних кланах: на різних посадах дружини, сестри, брати, куми і жодного “ЧУЖОГО”, але це НЕ КОРУПЦІЯ, звичайно)))

  1. Мар"яна

   а хто зробив із п. Софії – “партійну дитину” – незрозуміло… закрутила так, як дядько ..про творчість і маму

 2. робимо висновки...

  сама звичайна “золотая молодежь” від Тягнибока, і чим та Свобода краща він інших???? про ту Гусак хтось щось чув, до того як вона стала депутатом, крім “провокації” із тими чурками….

  вона в житті своєму навіть ще не зробила нічого суттєвого, що говорити про відстоювання прав і інтерерсів, допомога звичайним людям

  НУЛЬ громадської і іншої активності активності, до того як стати депутатом, що вже говорити про неї як депутата, який, згідно законодавства, представляє інтереси виборців…

  інтелектуальний рівень та розумовий розвиток на лице, звичайна дитинка (хрещена) патріота-папіка, яка веде себе зверхньо по відношенню до своїх підлеглих…

 3. Galya

  Може б шановна п.Софія більше рухалась, а не сиділа на тепленькому місці, тоді б і той Зборівський р-н, за який вона закріплена, виглядав б кращим і вона б при цьому не обростала целюлітом.

 4. Natasha

  А я знаю Софію. Вона два роки тому допомагала збирати кошти на лікування хлопчика із лейкемією. Вона принесла близько 90 тисяч гривень, це були гроші із депутатських допомог. Операція вартувала 200 тисяч евро. Я добре знаю ту історію оскільки сама допомагала із збором коштів. Коли ми прийшли до Софії, вона одразу відгукнулась нам помогти збирати гроші. Ви напевно її навіть незнаєте, раз таке говорите.

 5. Людмила

  Пані Софія чучуть туповата.
  Розкажіть щось про себе: – мені буде 25
  Єдине що я зробила – то вибила гроші на дорогу.
  Посаду на память вивчила, як і розташування тої траси, там де колесо відбили.
  Коли ти сидиш в теплому кабінеті і немож нічо зробити… тупіца ти, та й того нічим допомогти немож.
  То чому ти там сидиш? Депутат редіска!

 6. Nelya

  Правда)))
  Згідна з Людмилою на 100%, а то шо там НАТАША знає ту депутатшу, то хай мовчить і нікому не признається.
  Що то за соплячки в обласній раді, які нічого неможуть, та й не уміють робити. Зарплату державницьку на рахунок отримувати кожного місяця то всі можуть. Кобила!

 7. Антон

  Ржунімагу ))) “тут я зістарюсь”, “висидіти цілий день на роботі важко”… Вона правда така обмежена?

 8. vlad

  Це просто ганьба Тягнибоку мати таку сімю… Вона не просто обмежена, а ще й невихована, хамовита та непристойно себе поводить. Не дочекаюсь виборів, коли такі, як оця пані зрозуміє чого вона варта в цьому житті.
  Ще трохи!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.