111

Сьогодні “Автомайдан Тернопіль» продовжує серію статей про видатки наших «улюблених» працівників Тернопільського МРЕВ. Нагадую, для тих хто не читав, ми звернулись з запитом в канцелярію ДАІ області з проханням оприлюднити доходи працівників МРЕВ. Згідно закону вони відмовились. Тому ми подали інформацію про транспорт яким користуються держслужбовці. Сьогодні ми починаємо серію публікацій про нерухомість братів наших грішних. Багато людей вже запитують у нас а чи не взяли ви хлопці хабар і перестали писати. Може запили від ейфорії? Ні просто будинків багато в різних місцях тому потрібен час. Отже, поїхали!

Солтис Сергій Володимирович інспектор відділу реєстраційно-екзаменаційної служби.

Фото 2На даний момент проживає в котеджному містечку в Березовиці. Непоганий тихий район, недалоко від міста.

Але мабуть всетаки далеко, вирішив Сергій Володимирович і маючи купку наших з вами грошей він вирішує здивувати село Петрики і будує будинок. Будинок видний, бо великий, збудований добротно. Все село знає що там побудувався «мєнт з МРЕО». Отже хто не був в Діснейленді то має можливість пофотографуватися на фоні палацу тут на місці. Іхати від магазину «Берегиня» в бік села Петрики а там в долині зправа можна помилуватися витвором архітектурного мистецтва Сергія Володимировича

1 comment

 1. Люстратор АВТОМАЙДАНУ!

  Саган Роман і Гайдуцький Дмитро перестаньте під добрим іменем «АВТОМАЙДАН ТЕРНОПІЛЬ» займатися вимаганням грошей за різного роду послуги пов’язані з «КРИШУВАННЯМ КОРУПЦІЙНИХ СХЕМ» .
  Ви ганьбите своє місто Тернопіль і заплямовуєте своїх товаришів, які не знають чим ви займаєтесь!
  Якщо хочете грошей то вам дадуть, але потім побуваєте там де був два рази Янукович.
  Ви ніхто і звати вас ніяк! Для заробляння грошей є тисячі різних способів.
  По вас і ваших справах папка з негативною інформацією у СБУ з кожним днем все товща! Не думайте що про вас ніхто нічого незнає!
  Ідіть і працюйте, це вам останнє попередження від громадскості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.