Христос – перша жертва Небесної сотні

Поділитися

«Ще в недавньому минулому нашу Церкву і наш народ катували й розпинали, ложно свідчили на нас, у нас стріляли і кидали в тюрми. Однак ми все це пережили і, дякувати Богу, відродилися до нового життя спільноти Христових учнів», − про це йдеться у Великодньому посланні Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ.

За словами Предстоятеля УГКЦ, сьогодні знову нам погрожують зброєю і залякують розділом країни та захопленням храмів. Але Христос і сьогодні є з нами!

«Наші болі Він приймає так, немовби це Йому особисто завдавали рани. Це Його було зневажено побиттям молоді на Майдані. Це Його зробили нужденним, коли добро народу розкрадала корумпована влада. Це Його ув’язнювали та несправедливо засуджували, виставляли нагим на морозі і катували викраденим. Це Він – перша жертва Небесної сотні», − наголосив Блаженніший Святослав.

На переконання Глави УГКЦ, сила зброї никне перед славою Воскреслого. Усі ми це відчуваємо, на рідній землі і на поселеннях.

«Сила Христового воскресіння сьогодні є нашою надією в церковному, суспільному та особистому житті. Не маємо певнішої і сильнішої допомоги – ні в міжнародній дипломатії, ні в силі військових потуг чи людських домовленостей, які готові за тридцять срібняків виставити ціну Неоціненному. У своєму воскресінні Христос силою Святого Духа чинить єдиним народом тих, хто колись протистояв один одному», − йдеться у Посланні.

Автор зазначає, що знаком нашого «вставання» з воскреслим Спасителем, який підносить нас із «гробу» гріха має стане наше оновлене Божою любов’ю ставлення до всіх без винятку людей.

«Любімо і обіймімо кожного, хто є поруч, у нашому селі, містечку, місті, у нашій області та на всій нашій Землі. Учімося поважати і любити того, хто відрізняється від нас: думає по-іншому, дотримується інших звичаїв чи розмовляє іншою мовою – саме це є свідченням слави Воскреслого!» − наголосив Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Чи мають право священники агітувати за кандидатів в Президенти і партії?

Великоднє послання Блаженнішого Святослава