Мафія не тільки на Сицилії чи Донецьку, але й комфортно почуває себе в Бучачі

Поділитися

Ми, громадські активісти Бучаччини, обєдналися в громадський комітет «Антимафія», щоб провести люстрацію всіх чиновників та можновладців району, які погрузли в хабарництві, корупції, розкоші та не допустити їх знову до влади . Почнемо наше розслідування з головного мафіозі району, з того, який говорить, що в мене в руках влада, право,закон і кара- це голова Бучацького районного суду Гордєєв Володимир Олексійович. Одіозний та самозакоханий чиновник, який полюбляє, щоб його називали «хрещеним батьком» справжньої Бучацької мафії. Дуже любить Володимир Олексійович вихвалятися (особливо коли прийме на груди нормальну дозу),що він може нагнути будь-якого чиновника, підприємця чи «мінточка»(так він полюбляє називати міліціонерів) і поки буде в районі, то всі будуть йому цілувати мешти, а він буде всіх «брити» та «ганяти як псів». Пан Гордєєв дуже не терпить «тупих прокурорських та мєнтовських морд», натомість себе вважає зразком інтелігентності та аристократизму. Підлеглі Володимира Олексійовича відзначають, що їх шефу дуже піднімає настрій прихід «інкасаторів», так він називає приближених до себе рішал-адвокатів.Цілий район працює на одного мафіозу, сотні проданих справ, котеджі і квартири в Бучачі, Тернополі, Івано-Франківську, дачі в мальовничих куточках над Дністром і на Буковелі, ціле рибне господарство в районі. В багатьох успішних підприємствах району мафіоза має свою долю. Під час одного сабантую навіть хвалився, що вже забезпечив безтурботну старість не тільки собі та дітям, а й внукам та правнукам. Навіть тепер, коли в державі відбувається люстрація суддів наш мафіозі,зірвавши добрий куш, випустив на волю цілу злочинну групу, яка декілька років тероризувала Бучач і в активі якої більше 20 –ти епізодів злочинних діянь.

Гордєєв не лише кримінальний мафіозі, він щей політичний злочинець. В його голові все життя живе свідомість русофашиста. Гордєєв не лише підтримував Януковича(про що свідчать його рішення про заборону мітингів та переслідування активістів Майдану),він ще підтримує окупацію України, не поважає українців, нашу мову, історію,культуру. Причому це він заявляє відкрито, без жодного докору совісті та сумління. Так в січні 2014 року в присутності ще одного служителя Феміди і двох адвокатів, Гордєєв заявив, що якби була його воля, то особисто перестріляв би бандерівців і майданівців, а також сказав, що з «бидломасою» гратися не можна і на відміну від Януковича, готовий взяти на себе відповідальність за розстріл Майдану.

Багато хто з нас помилявся, коли вважав, що мафія-це звичайне злодійське кубло. Мафія в наш час- синдикат влади, криміналу і суду. Під цим дахом десятки років процвітає ціла система корупції та хабарництва. Десятки років нею успішно керує Володимир Гордєєв.

Якщо люстрація не торкнеться Гордєєва, то в Бучачі її просто не було і гріш ціна нашим Майданам.

Далі буде…

oleksa

Головний даїшник Тернопільщини хоче розказати правду?

Розпочався з’їзд Партії Регіонів (онлайн-трансляції)