111

Ми, громадські активісти Бучаччини, обєдналися в громадський комітет «Антимафія», щоб провести люстрацію всіх чиновників та можновладців району, які погрузли в хабарництві, корупції, розкоші та не допустити їх знову до влади . Почнемо наше розслідування з головного мафіозі району, з того, який говорить, що в мене в руках влада, право,закон і кара- це голова Бучацького районного суду Гордєєв Володимир Олексійович. Одіозний та самозакоханий чиновник, який полюбляє, щоб його називали «хрещеним батьком» справжньої Бучацької мафії. Дуже любить Володимир Олексійович вихвалятися (особливо коли прийме на груди нормальну дозу),що він може нагнути будь-якого чиновника, підприємця чи «мінточка»(так він полюбляє називати міліціонерів) і поки буде в районі, то всі будуть йому цілувати мешти, а він буде всіх «брити» та «ганяти як псів». Пан Гордєєв дуже не терпить «тупих прокурорських та мєнтовських морд», натомість себе вважає зразком інтелігентності та аристократизму. Підлеглі Володимира Олексійовича відзначають, що їх шефу дуже піднімає настрій прихід «інкасаторів», так він називає приближених до себе рішал-адвокатів.Цілий район працює на одного мафіозу, сотні проданих справ, котеджі і квартири в Бучачі, Тернополі, Івано-Франківську, дачі в мальовничих куточках над Дністром і на Буковелі, ціле рибне господарство в районі. В багатьох успішних підприємствах району мафіоза має свою долю. Під час одного сабантую навіть хвалився, що вже забезпечив безтурботну старість не тільки собі та дітям, а й внукам та правнукам. Навіть тепер, коли в державі відбувається люстрація суддів наш мафіозі,зірвавши добрий куш, випустив на волю цілу злочинну групу, яка декілька років тероризувала Бучач і в активі якої більше 20 –ти епізодів злочинних діянь.

Гордєєв не лише кримінальний мафіозі, він щей політичний злочинець. В його голові все життя живе свідомість русофашиста. Гордєєв не лише підтримував Януковича(про що свідчать його рішення про заборону мітингів та переслідування активістів Майдану),він ще підтримує окупацію України, не поважає українців, нашу мову, історію,культуру. Причому це він заявляє відкрито, без жодного докору совісті та сумління. Так в січні 2014 року в присутності ще одного служителя Феміди і двох адвокатів, Гордєєв заявив, що якби була його воля, то особисто перестріляв би бандерівців і майданівців, а також сказав, що з «бидломасою» гратися не можна і на відміну від Януковича, готовий взяти на себе відповідальність за розстріл Майдану.

Багато хто з нас помилявся, коли вважав, що мафія-це звичайне злодійське кубло. Мафія в наш час- синдикат влади, криміналу і суду. Під цим дахом десятки років процвітає ціла система корупції та хабарництва. Десятки років нею успішно керує Володимир Гордєєв.

Якщо люстрація не торкнеться Гордєєва, то в Бучачі її просто не було і гріш ціна нашим Майданам.

Далі буде…

oleksa

10 comments

 1. Справедливість

  Ще не описано, що твориться в Бучацькому суді. Якщо це можна назвати судом. Нічого не згадано про вершителя людських судьб ФЕДОРОНЧУКА – це ще той ……В нього немає нічого святого. Судові засідання проводить не об єктивно, упереджено , односторонньо. Так звані суди на заказ . Він незнає , що таке етика судді. Потрібно попросити Гадза, щоб виділив йому місце в Соколові на фермі бо в суд таких людей допускати не можна. Вершитель с……. Потрібно згадати і про злочинця Ю. Гулкевича теперішнього обласного прокурора. Скільки пролитих сліз на совісті цих корупціонерів. Нерозумію, що творить нова влада. Дозволяючи цим злочинцям продовжувати знущатись над людьми. А таких в Бучачі дуже багато.

 2. філософ

  Цілком погоджуюсь з комиентарями. Про що можемо вести мову,коли так званий ” суддя” Федрончук навіть не знаєпорядку вирішення заявленого відводу судді. То як він може вирішувати справи? Горе та бдіа людям Буччанини,коли в них отакі ото “судді” та “прокурори”.

 3. Oleksiy

  А докази про ці всі справи виставте і народ сам люструе і найдуться ті хто поможе і зберуться всі обіжені тільки як глибше копнути то всі користувалися послугами і побояться за свою задницю!!! Суспільство має рішити що з ними робити бо без суспільства вони ніхто! Я за і підтримую бо болить і завжди боліло за рідне місто і рідних добрих і ввічливих людей яких по світі мало зустрічаєш. Я пишаюсь що я з такого історичного міста Бучач. Єднаймося!

 4. Стеан

  Все, що нписано – чиста правда!!!
  Крім того він ще і алкоголік.
  Він зламав не одну людську долю.
  Його треба давно на нари. Про нього треба було написати ще років 20-30 назад.

 5. Аноним

  Чиста правда. Судове засідання в них-формальніст. Все вирішував гаманець.

 6. Alex

  Корупція на вищому рівні Злочинні дії покриваються а документи зникають безслідно Навіть не в грошах справа Як колись говорили рука руку миє

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.