23 квітня в Адміністративному суді відбулося слухання щодо дитячого майданчика по вул. Гнатюка-Ясна проти рішення міської ради про забудову. Цей дитячий майданчик був створений ще у 1947 р. Отже, був перший в післявоєнному Тернополі. Це вже не перший випадок коли місцеві активісти дають відсіч міській раді.
Нам хочуть показати: робитимуть усе, що завгодно, і нікому за це нічого не буде. Це – єдиний принцип на якому ця влада тримається. Але терпіння має межу. Кожен зухвалий крок влади тільки загострює ситуацію. На жаль народні бранці не засвоїли жодного уроку з того що сталося на Майдані. Влада – не адекватна. Значить справу бере в свої руки активна частина молоді. Все природньо і логічно.

3 comments

  1. Романчук Василь

    Про той майданчик мало хто взагалі знав. Навіть мешканці прилеглих будинків памятали про нього тільки ті, що жили тут 50 років тому. Це суто українська натура. Протестувати на рівному місці не зрозуміло проти чого – це ми вміємо! 🙂

  2. свій

    А чого ті мешканці не протестували проти того, що там було сміття, зарослі, бруд і наркомани тусувалися. Де тоді були правдолюби??? Тоді їм майданчика не треба було?

  3. Оля

    Як зібратися, поприбирати, провести толоку то нема, а як кричати, то вже купа!

Напишіть відгук