На дорогах Тернопіщини триває ямковий ремонт

Поділитися

Сьогодні, 16 квітня, розпочалися роботи з ліквідації ямковості з використанням гарячої асфальтобетонної суміші та фрези. Вони  здійснюються на дорозі Тернопіль-Львів, у напрямку на Кременець та на дорозі першої категорії у напрямку на місто Чернівці. Задля забезпечення сировиною запрацював асфальтобетонний завод, і вже випущено 90 тон асфальтобетону.

Також тривають роботи з ліквідації ямковості струменево-ін’єкційною технологією із застосуванням емульсії машинами «Мадпатчер». Перевага цієї технології – у відсутності підготовчих робіт.
Станом на сьогодні Службою автомобільних доріг Тернопільщини  ліквідовано ямковості на 1700 метрах квадратних доріг. Ремонтні роботи здійснювались у напрямках на Кременець, Львів, Підволочиськ, Бережани.
 «Сьогодні на кременецькому напрямку працює дві бригади, які проводять ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном, і дві машини «Мадпатчер». Таким чином ямковий ремонт у цьому напрямку до Великодніх свят плануємо завершити. На дорозі Чортків-Заліщики також сьогодні працюємо за струменево-інн’єкційною технологією із застосуванням емульсії», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Тернопільській області

“Укрпошта” увіковічнила повоєнний Тернопіль на конвертах

Черговий скандал: тепер в газети міської ради 2 редактори! (фото)