На Тернопільщині розпочали формування Громадської ради при обласній міліції

Поділитися

Громадські організації Тернопільщини створили ініціативну групу для формування Громадської ради при УМВСУ в Тернопільській області. Про це сьогодні на організаційній зустрічі представники громадських об’єднань говорили із новопризначеним начальником обласної міліції Василем Облещуком.

Приводом до зустрічі стало звернення від 9-ти створених під час Революції Свідомості організацій, яке громадські об’єднання скерували В.Облещуку 4 квітня. Нагадаємо, йшлося про розформування діючої Громадської ради при УМВСУ в області і створення нової. До звернення додали список представників організацій та ЗМІ, які б мали увійти до майбутньої Громадської ради.

* Сьогодні у нас формується громадянське суспільство, – говорить начальник УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук. – Тому контроль над правоохоронними органами повинна здійснювати громада. У Тернополі ініціатива формування Громадської ради пішла від Громадських організацій, а я це підтримав. Громада більше знає про того чи іншого керівника, відстежує суспільні процеси в області. Сьогодні ми зустрілися із громадою, визначили шляхи формування Громадської ради, невдовзі проведемо установчі збори і, думаю, до кінця квітня її сформуємо.

Із керівником обласної міліції зустрілися представники Громадських організацій «Самооборона Майдану Тернопільщини», «Автомайдан Тернопіль», «Майдан Тернопіль», «Тернопільські підсумки», «Рада бізнесу Тернопілля», «Тернопільська правозахисна група», «Громадський люстрацій ний комітет», «Воля» та інші представники громади.

Керівником ініціативної групи обрали представника Тернопільської правозахисної групи Володимира Малишевського, який збиратиме побажання організацій щодо діяльності Громадської ради.

* Із представників громади створили ініціативну групу в частині напрацювання положення майбутньої Громадської ради. Береться за основу міністерське положення, усі зауваження та пропозиції збираємо, узагальнюємо і виносимо на затвердження, – повідомив Володимир Малишевський.

Правоохоронці та представники громади постановили сформувати Громадську раду при УМВСУ в Тернопільській області до кінця квітня.

Прес-служба Координаційної ради Громадських організацій Тернопільщини

За Майдан загинуло 780 людей

Тернопільська “Нива” не хоче їхати на матч чемпіонату в Краматорськ через сепаратистів