На Тернопільщині судитимуть “паспортиста” за отримання ним неправомірної вигоди

Поділитися

Прокуратура області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно головного спеціаліста централізованого оформлення документів Кременецького районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області за ч. 4 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Досудовим розслідуванням встановлено, що на початку березня 2014 року до головного спеціаліста сектору державної міграційної служби звернувся місцевий житель з проханням допомогти у терміновому виготовленні закордонних паспортів 5 особам.

Службовець вирішив «нагріти руки» на видачі документів і поряд з офіційною оплатою рахунків за терміновість виготовлення паспортів, вимагав ще понад 3 500 гривень особисто для себе.

Загалом правоохоронці виявили факти отримання цим спеціалістом неправомірної вигоди з початку року на загальну суму 8174 гривень за сприяння в оформленні паспортів 16 особам.

Підозрюваного у скоєнні злочину відсторонено від займаної посади та обрано йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

От торговли наркотиками до массовых убийств российских граждан. Путин успел отличится везде

Створюється спеціальний батальйон патрульної служби міліції особливого призначення “Тернопіль”