Стаття-розвідка тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” Пророцтво греко-католицького священника Германа Будзінського про Майдан і Януковича  викликала справжній бум в Україні. Оприлюднене дослідження 30 січня 2014 року набуло загальноукраїнського розголосу.

Сьогодні чимало читачів, експертів, колег-журналістів схильні вважати, що пророцтво, яке не визнає офіційно церква, але має надзвичайно велику підтримку серед пересічних українців, стосується кандидата в Президенти Ольги Богомолець. Саме її вважають кандидатом від Майдану. Українці вже бачать, як затикають рота Богомолець, однопартіці Тимошенко не допускають Богомолець на сцену Майдану, телеканали олігархів її не запрошують в ефіри і майже не згадують її імені… Фактів для роздумів є чимало. Експерти схильні вважати, що в перекладі є лише одна неточність: президентом стане жінка, яка вийшла не з тюрми, а тіні…

Цікаво, а що Ви скажете?

Перечитати статтю Пророцтво греко-католицького священника Германа Будзінського про Майдан і Януковича можна тут.

8 comments

 1. Віта

  У пророцтві сказано чітко : ..яку влада буде перед тим переслідувати і посадить до тюрми….а не жінка, яка вийде з тіні..
  не перекручуйте і не піарте Богомолець

  1. Галичанин

   Чому не піарити ОЛЬГУ БОГОМОЛЕЦЬ? вОна має право по кілька годин не злазити з екранів,а ОЛЬЗІ БОГОМОЛЕЦЬ-ЗАСЬ.ЧОМУ? Тому,що вОна БРЕХУХА ВІД СВІТУ?!А ОЛЬГА ПРОСТО ЛІКАР? Чи все таки тому,що вОна зі своєю”блядьківщиною”намагається надолужити втрачене за час”ЛІКУВАННЯ”?!

 2. ТТ

  Надайте хоча б один документальний аргумент існування того пророцтва, або хоча б силку на інтернет-ресурс, щоб була зазначена дата публікації. А так, це все пусті розмови. Дуже вже нагадує фейк.

  1. Ігор

   Дуже гарне запитання ви поставили ТТ. Будьласка, нехай дадуть відповідь.

 3. Свєта

  Оля буде ПРЕЗИДЕНТОМ…На зло всім ворогам….І “свободо блудці” будуть сидіти в тюрмах…)))

 4. Олена

  Навіщо ви вставили фото Оліги в цю замовну брехню, написану під вихід Тимошенко з тюрми??? Тут написано: гонима владою жінка з тюрми і т.д. Богомолець і без такої заказухи стане Президентом бо єдина кому ще можуть довірити свою долю українці. Настав час читати програми кандидатів, рахуватися з їх минулим і оточенням, а далі вимагати зміни олігархічної, корупційної системи. Наша задача довірити кандидату свій голос та допомагати здійснити такі потрібні зміни в кожному містечко чи селі!

 5. Анонім

  Богомолець буде президентом от і все крапка.

 6. АНОНІМ

  Анонімний! На здивування всім Вам, українці, свідчу: ТАКА ЖІНКА В УКРАЇНІ Є! ТІЛЬКИ ДО ОЛІГАРХІВ- МІЛЬЙОНЕРІВ (А ТИМ БІЛЬШЕ ЮЛІ – МІЛІЯРДЕРШІ), ВОНА НЕ МАЄ НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ. А ВАС, ЯК ЛОХІВ, ЗНОВУ ЗАВОДЯТЬ У КУШАРИ… ДИВІТЬСЯ, ЩОБ ВАС, УКРАЇНЦІ, НЕ “ОБУЛИ” В ЧЕРГОВИЙ РАЗ!
  ЦЯ ЖІНКА БУДЕ ВІД БОГА! ДОРЕЧІ, ВОНА ЗАРАЗ НЕ ХОЧЕ ЙТИ ДО ВЛАДИ, БО УКРАЇНСЬКИЙ ЛЮД ДОСІ “РАДЯНСЬКИЙ” – ВСЕ “ХАЛЯВКУ” ШУКАЄ! НЕ ВСІ, БЕЗУМОВНО.
  ЯК ТІЛЬКИ НАШ НАРОД “ВКЛЮЧИТЬ” МОЗКИ, ТАК І ПОБАЧИТЬ ТУ, ЯКУ ВИ ЧЕКАЄТЕ! БАЖАЮ УКРАЇНІ РОЗКВІТУ І ЩАСТЯ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Напишіть відгук