Тернопільську міську раду захопили сепаратисти?

Поділитися

25 квітня 2014 року громада міста Тернополя вийде до Тернопільської міської ради з простими вимогами: Досить дерибанити землю майно міста. Все.

А хто буде пікетувати? Сепаратисти? Терористи? Може провокатори? Ходять чутки, що будуть захоплювати міську раду. Може ще танком з Парку Слави штурмувати будуть? Кажуть, два БТР-ри буде і “спецназ”, а ще в полі під Байківцями чекає гвинтокрил…

От сиджу і думаю де серед тернополян є сепаратисти?! Так сталось, що для міської ради від ВО “Свобода” людина, яка шукає правди і захищає тернополян є провокатором. Почесне звання провокатора вже заслужив я, Андрій Любецький, Тарас Білан і Наталія Карпишин. Ряди тернопільських провокаторів поповнив Тарас Герман, Сергій Цвик, Богдан Брич та всі ті активісти та “майданівці”, хто допомагав боронити КП ТМШЕД від нашої міської ради. А ще додайте колектив вищезгаданого підприємства, активісти вулиці Орлика, Липової, тернополяни з гаражного кооперативу, та й всіх не перелічиш.

Може терористи десь є? Тут вже серйозніше, адже до терористів міська рада мабуть приписала громадські організації. І тут як на долоні: Люстраційні комітети, “Тернопільські підсумки”, “Наш рідний Тернопіль”, “УНСО”, “Тернопіль – моє місто”, “Майдан Тернопіль”, “Автомайдан” та інші громадські організації, які 25 квітня прийдуть до міської ради в пошуках правди – терористи? Хіба то терористи? В чому проявляється їх терористична діяльність?

Може не всіх згадав, але серед присутніх 25 квітня на пікеті, якщо керуватись здоровим глуздом, ані провокаторів, ані терористів немає. Але в міській раді кажуть є:
http://www.tv4.te.ua/suspilstvo/3792-mozhlyvykh-provokatsii-pid-ternopilskoiu-miskoiu-radoiu-ochikuiut-vzhe-zavtra-25-kvitnia

А де ж тоді на вулиці Листопадовій заховались сепаратисти? Може їх там немає?

Хто під гаслом боротьби з комунізмом знищує комунальне майно міста? Сепаратисти в сонячний день п’ятниці закриються в приміщенні Тернопільської міської ради і будуть “сепаратувати” землі та власність Тернополя. Назбирали біля 240 питань. Ця міська рада, де більшість належить ВО “Свобода” навчилась розділяти не тільки землю, але й громаду міста, ділити їх по національності, мові, ставити ярлики, оббріхувати.

Сепаратисти з ВО “Свобода” дійсно захопили міську раду.

Щиро, Андрій Любецький та тернополяни.

Лікаря-хабарника притягнули до відповідальності

Новий губернатор Тернопільщини змінюється не по днях