У Тернопільському парку билися “лава на лаву”

Поділитися

У Тернопільському парку «Топільче» хлопці та дівчата билися «лава на лаву». Так тернополян запрошували на найбільшу в Україні спортивно-патріотичну гру для молоді «Гурби-Антонівці». Гра відбудеться 1-4 травня на місці найбільшого бою УПА проти військ НКВС на межі Тернопільщини та Рівненщини, а участь у ній візьмуть більше 300 хлопців і дівчат зі всієї України. Організатори заходу: Молодіжний Націоналістичний Конгрес та Самооборона Майдану.

Під час акції в Тернополі учасники провели показовий бій «лава на лаву», який є одним із елементів теренової гри «Гурби-Антонівці». Під час бою завданням команд було перемогти супротивника, зірвавши з руки пов’язку, яка є символічним життям. Окрім зіткнень «лава на лаву» учасників теренової гри «Гурби-Антонівці» чекають нічні пошуки штабу та прапору команди супротивника серед лісів та боліт, орієнтування по карті на території 24 км2, ночівлі без наметів, 60 годин безперервної гри, здобуття навичок дій в екстримальних ситуаціях.

Стати учасником можна зареєструвавшись на сайті: gurby.org.ua до 28 квітня.

Молодіжний Націоналістичний Конгрес

Тернопільський обласний осередок м. Тернопіль, Грушевського 1, моб. тел. (098)-64-43-351 page: www.mnk.org.ua, e-mail: ternopil@mnk.org.ua

З’явився офіційний сайт Бережанської Самооборони Майдану

Петро Порошенко їде до Тернополя!