Як кримінальники воювали під міською радою за Тернопіль і землю в парках

Поділитися

Буквально за кілька годин Тернопіль облетіла звістка: розборки під міською радою під прикриттям імпотентної громадськості використовують у своїх цілях кримінальні структури. Після завершення розбірок, коли пристрасті вляглися, лише офіційна газета  “Свобода” висвітлила подію без лишньої тріскотні, яким заповнилися ефіри місцевих продажних телеканалів. “Дятли-журналісти” місцевих сайтів, які заповнюють ідіотськими новинами веб-ресурси, лише спроможні описати подію. Тобто, про “смак” нинішньої цукерки своїм читачам пропонують судити з упаковки.

Під час штурму Тернопільської міської ради активістами, які протестували проти забудови парків, мера Сергія Надала прибігли підтримати актив колишньої неоднозначної місцевої структури «Юмакс». Один із них Олег Інак і його два сини спровокував масову бійку з протестувальниками. Серед інших буди помічені Володимир Мариновський, Ігор Музика, Руслан Ізорія, Василь Ігнатенко тощо.

Свого часу «Юмакс» гримів на весь Тернопіль. Їх зоряний час припав на 90-ті роки минулого століття, які відзначалися не зовсім стабільною криміногенною ситуацією. Більшості члені формування відкрили свій бізнес і стали поважними людьми. Та сьогодні вони знову зібралися разом у публічному місці. Вони стали на захист міського голови Сергія Надала.

Першим у натовпі з’явився Олег Інак, більше відомий у місті під псевдо «Щур». З ним були його два сини Роман і Віталій, які кілька років тому відзначилися побиттям та відкушеним вухом у двох відомих спортсменів Олександра Починка та Олександра Волинця. Тоді вони віддулися умовними термінами. Сьогодні вони знову не змогли стримати свого норову. Старший Олег зчепився з активістами спочатку словесно, а потім виникла масова бійка. У результаті всі трьох легенько побили.

Пізніше до натовпу підійшов голова обласної федерації футболу Володимир Мариновський з синами Віталієм та Максимом. Трійцю супроводжував Василь Ігнатенко («Ігнат»).

Ще один активним «юмаксивцем» під стінами міськради був Ігор Музика, відомий як «Патифон». Він вступав зі всіма у дискусії, повідомляє “Свобода”

Також колишній «Юмакс» у сьогоднішніх заворешеннях на Листопадовій представляли Василь Миколів («Пружина»), Ігор Марцинковський («Марин»), Андрій Попівняк («Мішок»), Руслан Ізорія, Андрій Чабан («Чуня») та інші.

За  інформацією сайту “Реально” ГО Наш рідний Тернопіль, яке і влаштувало за даними міліції “потасовку” біля Тернопільської міської ради має відношення до ватажка іншого кримінального угруповання Аракс, яке свого часу очолював Ж. Степанов нині як і інші відомий і поважний в місті бізнесмен. Подейкують, що Сергія Надала на посаду привів саме його “кредит” в 1 мільйон доларів на виборчу кампанію.

Після всіх подій мер Тернополя Сергій Надал також прокоментував ситуацію (слухай аудіозапис).

 

0

У Горошові на Борщівщині впіймали браконьєра з Хотинського національного природного парку

Римська сотня прийде на допомогу воюючій Україні