29 травня 2014 року о 12.30 год поруч з навчальним корпусом №7 (вул.Микулинецька, 46) відбудеться відкриття першого у Тернополі пам’ятника Героям Небесної сотні.

Участь у відкритті візьмуть: отці та семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосипа Сліпого, адміністрація університету, громадськість міста, українське козацтво, представники засобів масової інформації.

Ініціатором створення пам’ятного знаку є Електромеханічний факультет ТНТУ ім.І.Пулюя.

2 comments

  1. Уточнення

    Не пам’ятника а Пам’ятного Знаку Героям Небесної Сотні.
    Це зовсім різні речі

  2. остап

    Правильний та необхідний крок, студенти розумні, молоді люди і повинні “рулити” у нас в країні і в нашому місті. Закликаю студентів запитати представників міської ради (якщо вони припруться на відкриття і захочуть мати слово, тобто пропіаритись на чужій, нормальній ініціативі) – спитати, чи не вдавляться вони найдовшим шашликом або бухлом під час Галицької Дефіляди, і чи не втратять розум на конкурсі краси, ну і де був їхній мозок, коли вони планували ці “культурні” заходи під час того, коли на війні гине українська молодь. Ось спитайте їх, дуже прошу, по всіх законах електромеханіки, бо ніякого гуманітарного підходу до таких дій міськради застосувати неможливо.

Напишіть відгук