Чергову неправду поширив штаб Петра Порошенка. У повідомленні Українських національних новин йдеться, що  вже на наступному тижні соціологічні служби мають оприлюднити черговий результат проміжних соціологічних досліджень настрою електорату, і, на погляд політичного аналітика Павла Нусса, вони мають суттєво змінити показники, оприлюдненні раніше, повідомляє УНН.

Насправді, наприклад, на Тернопільщині Богомолець має своє представництво у всіх виборчих дільницях. Крім неї, повністю заповнили дільничні комісії Тягнибок, Порошенко і Тимошенко. Але різниця в тому, що лише в Ольги Богомолець усі спостерігачі волонтери, тобто добровільно і безоплатно, за ідею. Навіть за націоналіста Тягнибока тернополяни працюватимуть у виборчих комісях заради 500 гривень.

Решта кандидатів у Президенти дуже й дуже обмежено мають своїх представників у комісіях. Гроші не витрачають, бо ж не прохідні.  А будь-яке справжнє незалежне опитування, як от на телеканалі 1+1 чи на сайті тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” яскраво демонструє, що Богомолець – лідер серед усіх кандидатів. Не лідер вона у проплачених соціологічних канторах, які транслюють побрехеньки у проплачених телесюжетах. Ця ж замітка є волонтерською – написана безкоштовно і розміщена також без жодної копійки проплат.

А тепер, для порівняння, прочитайте тенденційну внизу замітку про переваги олігарха-кандидата і робіть свої висновки

Враховуючи той факт, що на минулому тижні український політик Юрій Луценко визначився зі своїм кандидатом, і ним став Порошенко. На думку експерта, рейтинг другого має зрости тільки по Києву не менш, ніж на 8% за попередніми даними.

“Рейтинг Ю.Луценко в столиці коливається в межах 10-20%, в залежності від політичної активності, і щонайменше половина відійде П.Порошенку. Інша частина виборців Ю.Луценка розійдеться між А.Гриценком, Ярошем, Тимошенко та Богомолець, адже частина прихильників Юрія Віталійовича на сьогодні прагнули обирати “нове обличчя”. Іншими словами, очікуванні соціологічні дані можуть значно змінити хід виборчої кампанії, адже Порошенко наближається до подолання п’ятдесятивідсоткового бар’єру вже у першому турі. Не виключено, що деякі кандидати в президенти України можуть зняти свої кандидатури на підтримку П.Порошенка до першого туру голосування; це надасть стимул для інших кандидатів від демократичного табору взяти до уваги цей акт консолідації”, – сказав П.Нусс.

Також він припустив, що Гриценко, пані Богомолець та інші патріоти, які балотуються на високу посаду підтримають Порошенка.

“На зростання рейтингу П.Порошенка діє відверта антикампанія Ю.Тимошенко, яку вона розгорнула в ході своїх публічних виступів. Ще один позитивний сигнал для штабу Порошенко відбувся вчора. Між Миколою Томенко та Петром Порошенко був підписаний контракт про політичну та гуманітарну довгострокову співпрацю. Сам Томенко став довіреною особою кандидата Порошенка. За моєю інформацією, ближче до середини травня готується вихід ще п’яти знакових політиків з фракції “Батьківщина”, які вже підписали контракт з штабом Порошенко” – зауважив аналітик.

На думку Нусса, українські західні партнерів та виборець очікують політичної консолідації під час зовнішньої агресії.

“Виборець на сьогодні прагне як мінімум політичної консолідації лідерів, і як максимум – відсутності політичних чвар, адже де-факто Україна знаходиться в стані війни з Російською Федерацією, тому відверта інформаційна війна Ю.Тимошенко проти П.Порошенка та інших кандидатів тільки стимулює виборця до швидкого прийняття рішень щодо кандидатури, і точно вони обирають не Юлію Володимирівну, методи політичної боротьби якої не відповідають сучасності та українським політичним реаліям. В спілкуванні з європейцями (а частіше це німці), вони також занепокоєні відсутністю політичного консенсусу всередині демократичного табору.
Хто наступний покине лави “Батьківщини”, і в якій кількості? Про це нам відповість графіка рейтингових показників. Очевидно ж, що це залежить від швидкості відставання Тимошенко від Порошенка, адже політики прагнуть бути в команді сильних” – підкреслив Павло Нусс.

Напишіть відгук