Вчора в Україні і в Тернополі зокрема святкували День Героїв. З цієї нагоди у нашому місті відбувся марш вишиванок. Влада запрошувала тернополян із дітьми, внуками прийняти участь у ході від “літака” до Театрального майдану. Деякі патріоти дійсно прийшли, але коли побачили, що колону очолили прапори партії “Свобода”, відмовились йти з владою, яка нагнала бюджетників на ходу. Для масовості також залучили комунальний заклад – “Галицький коледж” із вчителями та учнями. Що цікаво, партійні прапори не несли депутати Кайда, Головко чи дешеві запроданці з міської ради, мер Надал чи губернатор Сиротюк. Певно, не хотіли перевтомлювати руки, які так “напрацювалися”, що рейтинг їхнього лідера вже менший, ніж у головного комуніста.

Прийшовши на театралку, дітиська швиденько розбіглися. Чиновники-свободівці вдавали ідіотів, яким подобається це дійство.  “Вже й вишиванки не допомагають, якими прикриваються свободівці,  бо люди ненавидять злодіїв, які брешуть, що вони націоналісти”,- відверто поділився враженнями із журналістом “ПРО ВСЕ” один із начальників управлінь міської ради.4 comments

 1. Панакея

  Що курив автор? Ганебні шмати в нас лише червоні комуняцькі і партейні ригівські, а ще триколор московії.
  Бюджетні раби? Ви б написали таке за радянщини, то вислали вас би далеко і надовго. Зрештою, вшановується пам’ять справжніх героїв України. Не подобається “Свобода” – вийдіть на сцену, скажіть своє “фе”, а не виписуйте невдоволені кляузи.
  Таке враження, що всі ділили щось між собою, а Вам не перепало, то і лиєте бруд зі всіх сторін.
  Замість постскриптуму: ні за РС, ні за мерії Тернополя незалежної України ніхто не брався за вул.Малишка. Підіть спитайте людей, що там зараз.

 2. Панакея

  Певне щось ділили, а автору не дісталося)) Принаймні таке враження від статті. Шматами вважаються московицькі триколори, комуняцькі та рИгівські. Не подобається “Свобода” – вийдіть і скажіть зі сцени прилюдно своє “фе”, а не виписуйте кляузи.
  Цікаво, написали б ви “бюджетні раби” за радянських часів? Сумніваюсь. Бо зразу ж поїхали б годувати ведмедиків.
  Не всі йшли туди мусово. Це день вшанування героїв України, то я вважаю, що кожна поважаюча себе і свою країну людина, національно свідома людина повинна прийти. І добре, що дітей залучили. Хай ростуть справжніми українцями, а не бидлом, що продається чи пише от таку нісенітницю. І взагалі – привіт зраднику Машлянці.

 3. Оля

  Дякую “ПРО ВСЕ” за правду. Мій тато підприємець на ринку. Коли запропонувала йому прийти зі мною на марш вишиванок, сказав, що добре. Але коли дізнався наступного дня, що там буде мер, депутати міської ради – відмовився. Сказав, що ми всі разом погуляємо у вишиванках в парку, по центру міста. І тут сталося найцікавіше: я навчаюся в Галицькому коледжі. Нам за день до маршу сказали, що всі мають обов’язково прийти. Мої однокласники обурювались, але змушені були прийти. Керя нас ще й відмітила. Бабючка зібрала списки біля літака. Ганебно так. Найнеприємніше, що кількох наших хлопців змусили нести прапори Свободи. Володя сказав прямо, що він не прихильник партії Тягнибока. Йому подобається Кличко. І що ви думаєте – сказали за межами коледжу може хоч Симоненка підтримувати, а в коледжі – зобов”язаний Свободу. Якщо хоче отримати атестат. Ганебно так, що аж плакати хочеться. Партія Свобода привела своїх якихось даунів, які верещали їхні гасла, а ми йшли сумні і мовчали. Це все чітко видно на відео. Недаремно мій тато читає лише з тернопільських газет лише ваш сайт. Переконалася на власній шкурі, що тато правий… Ніколи не думала, що вишиванкою можна прикрити ганебний імідж партії. В університеті обов”язково буду писати наукову роботу про причини падіння партії Свобода. Щоб іншим не було повадно

 4. Саша

  Те , що святкували День Героїв це дуже правильно. Люди які віддали своє життя за наше майбутнє варті того щоб ми за них памятали і молились за них. Жаль що власник цієї газетьонки нічого не пропонує доброго а тільки паскудить на все що люди роблять. Підтримую Панакею в тому що обіжений напевне власник газетьонки і не вистарчає розуму щось добре запропонувати і тому гадить на всіх і все. Обгадити проще чим щось зробити добре для людей. Відносно Надала потрібно не говорити а збирати матеріали і відправити його на нари їсти сухарі. А відносно партії Свобода задайте собі запитання: хто привів її до влади в Тернополі? Хто дозволяє розкрадати добро тернополян ? Хто дозволяє процвітати корупції на Тернопільщині? Журналісти тернопільщини тільки розхваляють Надала і його прихвоснів. Чому не берети прикла з сусідньої Львівської області де журналісти не дають спуску владі? А тому що внас все робиться під чиїсь заказ. Розхваляють того хто платить гроші або роздає земельні участки. Журналісти побійтесь Бога і людей-пишіть правду і не на заказ.

Напишіть відгук