Радикальні тернополяни зірвали громадські слухання

Поділитися

Сьогодні у Тернополі мали відбутися громадські слухання щодо пільгових перевезень у громадському транспорті.  Що мало стати підсумком зібрання? Прийнятий громадою проект рішення, який зодовільнив би людей. Якщо б проект влади не задовільняв (а він точно не був би прийнятний), то присутні до двох тисяч краян мали право внести свої пропозиції чи й свій проект підсумку громадських слухань, який повинні були згодом затвердити депутати міської ради на найближчій сесії чи члени виконкому на своєму засіданні. Якщо б, для прикладу, депутати почали “хімічіти”, то тернополяни під мерією, дали б їм такої прикурки… Натомість, кілька тітоньок із весняним “загостренням” робили все, щоб слухання не відбулись. З якою метою? Зараз сказати складно. Вони доказували яка паскудна у нас влада, хоч це всі знають. Сотням присутніх потрібне було позитивне рішення громадських зборів. Позитивне для пільговиків і всіх соціально незахищених.

Журналіст “ПРО ВСЕ” дозволить собі припустити, що присутні на слуханнях секретар міської ради Турський, начальник управління транспорту Мединський навіть не ризикнули б піти проти волі людей. Тернополяни їх просто б роздерли. На нашу думку, чиновники просто дозволили радикально налаштованим тернополянам зірвати збори. Коли ж потрібно буде провести своє рішення, “правильне”, то про збори знатимуть лише потрібні люди. І проголосує та гнила громадськість як треба. А хто тоді виграє? Не важко здогадатися.

Прикро, що в залі сьогодні  навіть не було проведена реєстрація учасників, не оголошені проекти рішень. Чому? Тому, що “балом” правили юридично не грамотні особи, які може і бажають громаді добра, але діють насправді сліпо.

На думку редакції сайту “ПРО ВСЕ”, щоб “підвищити касовий збір з перевізників”, мер оголосив слухання, тим самим зібравши якомога більшу аудиторію. Розуміючи, що пристрасті будуть неабиякі і слухання не відбудуться, Надал “збриє ще більшу касу” з перевізників, бо “залагодить конфлікт” з громадою згодом. Отже, перевізники будуть перед ним в боргу. А на поступки людям Надал, можливо, піде перед виборами, коли захоче вдруге посісти крісло мера.

З слухань стало зрозуміло, що частина активістів несвідомо зірвали громадські слухання, граючи на руку кримінальним силам, які виступають проти діючого мера і вже мають нібито свого кандидата. Для проходження “антинадала” збирають касу! На наше ж переконання, пересічним тернополянам до лампочки що там замислили кримінальні структури ворогуючих сторін: людям повинні діяти пільгові тарифи на перевезення, безкоштовний проїзд соціально-незахищеним верствам. Чи добились цього тернополяни? Наразі ні. У кінці слухань Ігор Турський заявив, що поки між громадою і перевізниками не буде досягнуто компромісу, тариф на проїзд не буде збільшено, пільгові категорії й далі мають право їздити.

Якщо проаналізувати його слова, тернополяни мали ніколи не погоджуватись на збільшення вартості проїзду, а якщо й йшли на поступки влади і підприємців, то компенсацію за дорожчий проїзд мала б оплачувати  влада! А для чого ж ми беремо в найми мера і його братію? Щоб з нас три шкури здерли?!

Зрозуміло, що нині тернопільська влада дерибанщиків всіх достала, але ж дозволяти себе використовувати в її інтересах – злочинно!

Як відбувалось громадське слухання – можна переглянути у відеозаписі.


Тенісист Роджер Федерер знову став батьком двох близнюків

Сьогодні Тернопільщину удостоїть заступник Швайки