Тернополяни, які сьогодні після ранкової Служби Божої завітали на виборчі дільниці, щоб виконати свій громадянський обов’язок, із здивуванням побачили, що виборчі дільниці окупували сороки. Йдеться не про птахів, а нібито незалежну інтернет-газету “Сорока”, яка на виборах почала масово псувати папір. Засмічення інформаційного простору відбулося за прямого сприяння партії УДАР, де тусується “головна сорока”. Згодом “скряботуха” переорієнтувалася на Петра Порошенка.

Сьогодні у Тернополі більше сотні людей отримали посвідчення журналістів газети “Сорока”. Можна дивуватися такому прориву газети, що дозволила собі такий кадровий набір журналістів. Насправді ж, це інформаційна обслуга одного з кандидатів у президенти. Ще майже сотня посвідчень сьогодні вранці очікували на новоявлених “журналістів на один день”.

Після завершення виборів можна поцікавитись, скільки псевдожурналістів газети “Сорока” зареєструвались для невідомо чого.

Соромно, що кандидат, який обіцяє жити по новому, дозволяє членам своєї команди таку маніпуляцію.

Прикро за людей, які лише вчаться на журналістів у місцевому педуніверситеті, готові за 30 срібняків обслуговувати політиків, а не доносити правду читачам.

 

1 comment

  1. Василь

    Чого ви паскудите Сороку?! самі не спроможні на щось більше. лиєте бруд на своїх колег. Ганьба Вам!!!!!!

Напишіть відгук