111
 • Анекдот року у День журналіста в Тернополі
 • Анекдот року у День журналіста в Тернополі
 • Анекдот року у День журналіста в Тернополі
 • Анекдот року у День журналіста в Тернополі

Ви чули вчорашній прикол – заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Леоніда Бицюру нагородили почесним знаком Національної спілки журналістів Україн. Відколи пан Бицюра став журналістом – загадка. Відомо, що чиновник відсидів заступником міського голови дві каденції: спочатку керував справами за Романа Заставного, а потім гуманітарною політикою за Надала. Весною цього року Бицюра перебіг до Олега Сиротюка в облдержадміністрацію, щоб врятувати залишки свого мізерного рейтингу. Кажуть, це пов’язано з тим, що Леонід Бицюра підтриманий тернопільськими свободівцями як достойний балотуватися на крісло міського голови замість Сергія Надала. Проте, найімовірніше, Бицюра виконає місію баласту, що не дозволить Надалу продовжити свою каденцію другим терміном. Як воно буде – покаже час, але поки напередодні Дня журналіста заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації, член Національної спілки журналістів України Леонід Бицюра отримав почесний знак НСЖУ.

Як відомо, членами цієї спілки є такі одіозні особи, які й трьох слів до купи “зв’язати” не вміють. А про новоявлених політиків-журналістів  й говорити не приходиться.

Вручив відзнаку заступнику очільника області голова Тернопільської обласної організації НСЖУ Микола Ротман.

«Для мене це не тільки нагорода, а в першу чергу стимул працювати далі, – зізнався Леонід Бицюра. – Так сталося, що зараз працюю над тими проблемами, про які писав кілька років тому. Кажуть, людина перестає думати, коли перестає читати. Але читачі потребують не тільки потоку новин, а й аналізу суспільних, економічних, політичних явищ. Тому я й надалі публікуватиму статті на актуальні для області й країни теми на шпальтах газет та різних інтернет-ресурсах».

Проте, що Бицюрі пишуть статті  “спіднички” офіційно не повідомлялось.

В оточенні Леоніда Бицюри жартують, що він “захворів” на графоманство після “успіхів” на літературній ниві колишнього колеги-заступника мера Заставного – Петра Гринчишина.

Довідка

Почесний знак Національної спілки журналістів

Встановлений напередодні 45-річчя Спілки.Секретаріат НСЖУ нагороджує цією відзнакою активістів, переможців творчих конкурсів та ветеранів Спілки. Його вручають і громадським, державним діячам за підтримку ініціатив НСЖУ та її осередків. Як виняток Почесний знак НСЖУ вручаються міським, районним і первинним організаціям НСЖУ.

З цього приводу у Тернополі жартують, що Бицюра видав себе, що є власником горілчаного заводу. За інших обставин він би просто не витримав ритму підтримки ініціатив спілки…

5 comments

 1. Саша

  Люди, не дивуйтесь з нагородження Бицюри як журналіста. Які в Тернополі журналісти такі і нагородженні. Згадайте що обєктивно висьвітили тернопільські журналісти в газетах, радіо та телепередачах? Вони з шкіри лізуть стараються сподобатись місцевому керівництву області та міста. Якщо Надал скаже то наші журналісти Путіна дажи в одно місце поцілують тільки щоб догодити Надалу. В нас такіж самі журналісти як як і люстрація в державних органах влади. Купили з потрохами Соболєва і ним прикриваються, а якщо не купили а тільки прикриваються тоді він лох який нічого не може і взявся не за свою справу.

 2. 999

  Бицюра, Барна, Побер..можна і далі називати призвища людей, і в політиці, і в журналістиці..які нічого з себе не представляють, які нічого корисного не зробили для громади міста, і не зроблять. Вони працюють тільки..на свій “інтерес”, і цім все сказано! Як можна нагороджувати таких людей…, з яким лицем..можна приймати ці нагороди??

 3. pp

  Ніяка бицюра і взагалі СВОБОДА на наступного разу на мера не пройде. Не буде дивним якщо СВОБОДА навіть не потрапить в склад міської Ради. Все дякуючи бен надалу та його молодій команді.

 4. Андрiй

  Заказуxа чистоi води.Всi,xто знає Леонiда-прикалуються з цього “матерiалу”.Бицюра-професiонал,навiть якщо поки ще в свободi,завжди буде попереду шакалiв,якi гавкають…..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.