111

На сцені виступатимуть гурти з Луганська, Донецька, Одеси, Миколаєва, Херсону, Києва, Івано-Франківська, Рівного та інших міст України.

– Чесно кажучи, коли ми починали запрошувати гурти на фестиваль, то спочатку і не звернули уваги на те, що маємо в програмі так багато представників з різних куточків України. До того ж “Файне Місто” – не рок-фест і не етно-фест. У нас буде музичний фестиваль, де зібрані різні стилі музики. Таким чином “Файне Місто” об’єднає людей з різних міст та різними музичними уподобаннями, – розповів один із організаторів Ростислав Плахцінський.

Окрім цього географія учасників фестивалю цього року значно розширилась і окрім фанатів із Західної України до Тернополя збираються приїхати жителі Черкас, Вінниці, Полтави, Дніпропетровська, Житомира, Кіровограду, Харкова, Чернігова, Запоріжжя, Донецька, Луганська також очікують і приїзд фанів з Криму, які теж купили квитки на «Файне Місто».

На сцені фестивалю об’єднаються і гурти, які припинили свою музичну діяльність і не виступають на фестивалях.

Так, гурт “Роллік’с” вперше виступить на сцені після розпаду. Така ж історія з гуртом “Серцевий напад”. Виступлять на фестивалі і хлопці з гурту “Карна”, які теж заявили, що припиняють свою концертну діяльність. Дізнатись більше про фестиваль можна на сайті fainemisto.com.uaЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.