Галицька дефіляда – 2014 у Тернополі

Поділитися

Сьогодні у Тернополі завершується фестиваль “Галицька дефіляда”, яка у собі втілила римське правило влади: хліба і видовищ. Подивитися на фестивалі не було на що, а замість хліба людей роздразнили 200 метровим шашликом, який обіцяли роздати безкоштовно. Охочих скуштувати “рекордну” страву виявилось кілька тисяч, тому шашлик виглядав доволі скромно, на фоні натовпу.

Відома тернопільська письменниця Леся Романчук у Фейсбуці оприлюднила свої роздуми з приводу цієї забави: “Чи думав той, хто організовує ці галицькі дефіляди та інші забави, що тривають в Тернополі ціле літо без кінця, що парк ім.Шевченка не на безлюдному острові, що навколо, і дуже близько, живуть люди, і їм треба іноді спокою у вихідні! І спати іноді треба! Може, мер у себе під хатою все це забавіско зібрав би? Бо, чесно кажучи, ці дві доби галасу, гепання і гупання, від якого немає рятунку, кого хочеш доведуть до божевільні!
О, хороша думка! Там спокійно…
А це триватиме ще завтра, і післязавтра… і після-після-після… І все літо! Бо фантазія у наших організаторів невичерпна. Парк стовкли, мов по війні… Коротше, хочу автомат і стріляти“.

Ну хіба не права письменниця?

Її підтримала франківчанка Nadiya Nazdrachova: Згідна з Вами на всі 100%. У Франківську 2 дні тому те ж було… і салюти 2 години. Я чесно кажучи думала -то кінець війні святкують! В інтернеті почала вишукувати новини…Виявляється –просто чергове свято,музика… А в цей день загинули наші з Франківська на Сході України.Деякі люди прапори з чорними стрічками вивішують на балконах чи будинках власних… а у декого –Вся жизнь праздник! ГАНЬБА! Ні стиду, ні пошани до загиблих і до того,що діється в країні!”

Фото сайту 0352.ua

a36dfe8e5f257a8689b6b057e2802da3
galycka defilada_01
galycka defilada_02
galycka defilada_03
galycka defilada_06
galycka defilada_07
galycka defilada_09
galycka defilada_11
galycka defilada_13
galycka defilada_14
galycka defilada_16
galycka defilada_18
galycka defilada_19
galycka defilada_22
galycka defilada_24
galycka defilada_25

galycka defilada_26
galycka defilada_29
galycka defilada_33
galycka defilada_36
galycka defilada_38
galycka defilada_39
galycka defilada_41
galycka defilada_43
galycka defilada_47
galycka defilada_48
galycka defilada_50
galycka defilada_51

Тернопільський облвійськкомат організував на Трійцю поїздку батьків та родичів до військовослужбовців, які виконують обов’язки на сході України

На Майдані, у столиці, триває Друге Громадське Віче (онлайн)