111

Моральний авторитет Майдану, кандидат в Президенти Ольга Богомолець вважає, що Майдан має стояти. І навіть, коли розійдеться, політики повинні виходити до людей зі звітом. “Кому заважає Майдан? Сьогодні політикам не можна боятися Майдану, не можна не поважати Майдан. Майдан треба любити. І коли Майдан буде вважати за потрібне, що система змінилася, не тільки Янукович і снайпери, а ще й ті, хто Януковича відпустив зі всім його майном, вийдуть на Майдан і скажуть людям, що вони там роблять”, – сказала Богомолець 30 травня.

За її пропозицією, політики щотижня мають звітуватися перед людьми.

“Усі політики щонеділі чи щосуботи мають виходити до людей і говорити: що я зробив, що мені не вдалося, що я хочу зробити. І тільки тоді, коли будуть покарані усі вбивці, коли політики будуть вважати за звичку в неділю вийти на Майдан, тоді через певний час, коли в країні буде лад, не буде корупції, політики не будуть розслаблятися Майдан скаже:  дякуємо, ми їдемо додому, нас зарплати по тисячі доларів чекають, а на Майдані нехай наші діти водять екскурсії”, – сказала вона.

На думку Богомолець, Майдан може заважати лише людям з нечистою совістю.

“Те, що сьогодні відбувається з точки зору психології, моралі, Майдан має продовжувати виконувати свою функцію, бо система влади в Україні не змінилася. Зайшли нові люди, але питання: кому Майдан заважає? Тому, хто боїться ходити в Київраду пішки і по Хрещатику мимо барикад. Або йому соромно, або йому страшно в очі дивитися. Він хоче під’їжджати так, щоб його не бачив Майдан”, – вважає політик

2 comments

  1. Саша

    Те що стоять люди на майдані немає ніякого ефекту. Призначено абсолютно бездарне правітєльство. Силові струкьури-прокуратура, армія, міліція як нічого не робила так нічого і не робить корислового для країни і людей, як набивали собі кармани грошима так і набивають. Люди здають гроші на армію а куда вони попадають насправді ніхто не знає, в армії як не було бронежилетів так і немає до цих пір. АТО яке ефективно повинно було проводитись на протязі 10-20 днів затягнулось і складається враження що керівництву держави це вигідно. В міліції неіякої люстрації немає, іде замилювання очей і під прикритям люстрації і використовуючи імя Соболєва Євгена продовжуються побори. Гляньте хто призначається начальниками міліції в областях- добра половина бездарів і крахоборів які бачать тільки особисту вигоду- це бувші начальники ДАІ, працівники МЧС, дільничі інспекори, працівники міліції відносно котрих раніше були порушені кримінальні справи за вчинення корисливих злочинів і це шобло ми називаємо новим складом міліції? Таку люстрацію очікували люди?Де майдан, де вплив на ситуацію, де вплив на підбір і розтановку кадрів? Для чого тоді цей майдан, що він вирішує, на що впливає? Гляньте що робиться з розтановкою кадрів в Тернопільські області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.