111

Слідчі Тернопільського міськвідділу міліції розпочали кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Тернопільської міської ради. Посадовці, порушуючи закон, надали будівельній фірмі дозвіл на виконання будівельних робіт на території регіонального ландшафтного парку «Загребелля».

До співробітників міліції надійшло звернення від громадських активістів про те, що у Тернополі поблизу Дальнього пляжу ведеться, на їх думку, незаконне будівництво. Правоохоронці провели перевірку і встановили, що будівництво на території парку ведеться з порушенням Закону.

Відомості про дану подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 364 ККУ (Зловживання владою або службовим становищем). Проводиться досудове розслідування.

Нагадаємо, кілька місяців тому слідчим відділенням було відкрите кримінальне провадження за фактами незаконної вирубки дерев на згаданій території ландшафтного парку «Загребелля» (стаття 246 ККУ) та умисного знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду (стаття 252 ККУ).

В ході досудового розслідування було з’ясовано, що на земельній ділянці загальною площею 0,3290 га будівельне підприємство незаконно вирубало 30 дерев та зняло родючий шар ґрунту, чим спричинено істотну шкоду державним інтересам на загальну суму понад 51 тисяча гривень.

На даний час досудове розслідування завершено. Всі зібрані правоохоронцями матеріали скеровані в суд для прийняття законного рішення.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.