111

Новий поточний аналіз імітації ремонту доріг у Тернополі від найкращого сайту в Україні “Наші гроші”  щодо розслідувань тендерних махінацій

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради 13 червня уклало угоди на капітальний ремонт вулиць на суму 10,07 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Ремонт мають провести до 15 вересня цього року коштом місцевих бюджетів.

З них 3,98 млн грн. отримає ТОВ «Техно-Буд-Центр» на капітальний ремонт дороги по вул. Митрополита А.Шептицького. Повідомляється, що ремонтуватимуть ділянку 3 – точні координати місця робіт не вказані. Планується розібрати дорожнє покриття і бордюри і влаштувати нові, розмістити дорожні знаки, зробити дорожню розмітку і пішохідне огородження, збудувати дощову каналізацію, збірні каналізаційні колодязі.

Власником «Техно-Буд-Центр» значиться Григорій Процик. Раніше співвласником фірми разом із Проциком був Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода». Після виходу Любомира Грегоращука із засновників підприємства його частка була переоформлена на Євгенію Сиву, яка віднедавна більше не значиться співвласницею.

Крім того, депутат Грегоращук є зятем керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області.

Також з квітня цього року директором «Техно-Буд-Центр» є Олег Чернецький, який раніше працював головним спеціалістом планово-договірного відділу Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради, що і проводило цей тендер.

Решту 6,09 млн грн. коштуватиме капітальний ремонт вулиці Збаразької – проїзної частини і дощової каналізації. Роботи виконуватиме Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд», засноване Тернопільською міською радою.

“Наші гроші”

2 comments

 1. Михайло

  Що означає ОТРИМАЄ 4 млн. гривень ???
  Фірма отримала кошти на ремонт доріг, а не фізична особа їх привласнила !

  ______
  Про все займається обріхуванням і наклепами, притому систиматично !

 2. 999

  Вот де потрібна..перевірка. , чи дійсно кошти підуть за призначенням. Люстраційний комитет..де?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.