111

Поразка Юлії Тимошенко на президентських виборах призведе до  значних змін у її команді. Сьогодні лідер «Батьківщини» переосмислює результат . У цей же час у регіонах, зокрема й на Тернопільщині, розпочався пошук винних. З одного боку, у нашій області, у 168 окрузі, яким керував нардеп Михайло Апостол, забезпечили доволі пристойний результат. З іншого боку, й область не пасе задніх. У цьому можна переконатися, порівнявши підсумкову таблицю ЦВК. Що ж змусило народного депутата Василя Деревляного розпочати пошук крайнього – досі не зрозуміло. До інтернет-газети «ПРО ВСЕ» потрапив лист Василя Деревляного до Юлії Тимошенко. З ним можна ознайомитись у цьому журналістському розслідуванні, яке попросили зробити одного з редакторів нашого сайту аналітики штабу Тимошенко по «старій дружбі». Мовляв, і партія зацікавлена в правді, і вашому виданню цікавий ексклюзив, та й суспільство повинно знати правду, а не міфи і стереотипи, які нав’язали під час виборів.

derevlany3Ознайомившись зі звинуваченнями Деревляного, журналіст «ПРО ВСЕ» звернувся до згаданих осіб у листі.

Олег Михайлів, який очолює Бучацьку районну організацію «Батьківщини», фактично повністю спростував написане Деревляним. За словами партійця, вони відпрацювали вибори дуже добре. Приємно, що з їхнього ж округу Монастириський район дав найкращий результат в області з підтримки Юлії Тимошенко-25,3%. І нардеп Апостол приклався до цього результату  зі всією згуртованою командою. Зокрема, лише в один день депутат провів 9 зустрічей! А скільки таких днів і тижнів було під час виборчої кампанії?!

derevlany2Згаданий у листі Деревляного Михайло Дудра також розповів, що робота велась на належному рівні. Нардеп Апостол по лінії благодійного фонду відпрацював відмінно, агітаційної продукції було вдосталь, організаційно все зрозуміло, завдання чітко поставлені і тому вдалось досягти найкращого результату в краї. Тому чоловіку дуже дивно чути, що можуть бути якісь претензії до нардепа Апостола, який очолював виборчий округ.

Ми також ознайомились з діяльністю звинуваченого народного депутата Михайла Апостола. З цим було найпростіше, оскільки депутат  активний користувач Фейсбуку і всі свої враження, зустрічі, акції активно розміщає в соціальній мережі.  Тут можна прочитати і про активну діяльність не лише в Бучацькому і Монастириському районах.  Приємно було відзначити, що Апостол працює на своєму виборчому окрузі весь час, і після обрання нардепом, і до виборів, і під час, і навіть коли вже закінчилась президентська гонка, він й далі активно допомагає і майданівцям, і армії, і правоохоронцям, і дітям, і малозабезпеченим. Лише сьогодні до обіду провів дві зустрічі. Дарує не якийсь непотріб, а запитує людей, фахівців, що необхідно і через благодійний фонд «Апостол» реалізовує запити.

Оскільки ми перебуваємо в час життєствердження демократичних цінностей, які привив нам Майдан, інтернет-газета «ПРО ВСЕ» пропонує партії «Батьківщина» на Тернопільщині провести відкритий круглий стіл, де б народні депутати, керівники районних організацій, активісти-партійці висловили свої позиції, поділились аргументами, щоб краяни змогли об’єктивно оцінити ситуацію. Можливо, деякі політики старої формації скажуть, що це внутрішня кухня партії «Батьківщина». Це було б так, якби її члени не були при владі, не претендували на нові посади управляти нашим краєм. Тернополяни повинні знати своїх політиків досконало, щоб потім не нарікати, як це так ми докерувались.

Інтернет-газета «ПРО ВСЕ» відкрита до спілкування з різними сторонами і готова приділити увагу, час для інтерв’ю  різним сторонам з протилежними точками зору.5 comments

 1. Оля

  То виходить Деревляний стукач і брехун? ніколи б не подумала. стільки читала про нього, а тут за його підписом стільки брехні. у мене дядько в тому районі працював в штабі Юльки. я на попередніх виборах за неї голосувала. коли проти Януковича вся країна була, а цього разу за Гриценка. Але юлькиний Соболєв мені дуже подобається. то не слимак Турчинов. Так от, каже мій родич-фанатик, що пахав Апостол як папа Карло. то у них з Деревляним війна. питаю за що. каже за владу. тільки Апостол паше, а Деревляний його оббріхує. і на Майдані лише Деревляного і Бойка з Батьківщини можна було побачити. словом мій дядько за Апостола. він такий фаник, що якби Апостол скурвився, то і його б зматюкав. отже, думаю собі скоро в Батьківщині будуть може мудріші керувати…правда, простим тернополянам, як моїм сусідам, це як мертвому припарки. от що шкода, так це часу втраченого.

 2. Саша

  Якраз депутат ВР України Апостол М.В. користується авторитетом в жителів області на відміну від авторитета депутата ВР Деревляного. Знають Апостола по позитивним , діловим якостям не тільки в Монастириському та Бучацькому р-нах а і в Гусятинському та Чортківському районах і цінять його жителі області за його людяність і працездатність. Потрібно більше думати за авторитет партії а менше займатись розтановкою кадрів в області і тоді все буде добре.

 3. Володимир

  Перше що крутиться на язику після прочитаної статті, це вислів: “Найкращий захист – це атака”! Чим вирішив п.Деревляний скористатись, хоча йому це не допоможе, його сторінка як керівника обласною Батьківщиною -“дописана”. Лише реформування, допоможе партії залишатись на лідируючих позиціях в Україні! Я думаю що потрібне партії оновлення, залучати більше молоді до керівництва осередків, а не кума, свата, брата чи водія особистого, які лише думають більше скосити “бабла” продаючи посади на місцях. Потрібно міняти мислення, і не боятись до рішучих змін, тому що часу вже немає! А щодо п.Апостола то я вважаю що він саме більше на теренах області проявив себе під час президентської виборчої кампанії, серед депутатів від нашого краю, і йому потрібно відати належне за його партійну та благодійну роботу, а не поливати брудом, як це зробив один “шановний” пан!!!

 4. Саша

  п.Володимир, я з Вами абсолютно погоджуюсь, партію “Батьківщина” потрібно в своїй більшості поновлювати новими людьми якіб були віддані служити як Україні так і партії а не захищали свої особисті інтереси. Деревляний бачить що в нього горить земля під ногами і вирішив підставити за себе іншу людину. Деревляному потрібно було займатись партійними ділами, підтримувати Ю.Тимошенко на виборах на пост Президента, а він займався розтановкою кадрів в Тернополі, організовував мітинги на підтримку Облещука В. на посаду начальника міліції в Тернопільські області. Тому такі результати. За Апостола люди говорять тільки про добрі справи які він зробив а про Деревляного нічого доброго не почуєш, він завжди шукав вигоди особистої. Да і виступити толком він не вміє-бере на горло, хто голосніше кричить.

 5. Серж

  В зеркало посмотри. Батькивщина фактически была у власти.
  Крым забрали, Луганск Донецк упустили время.
  Хуже всего, что если сейчас не будет четких и решительных действий
  тоже заберут и крови сколько прольется. Раньше этих потерь можно было избежать.
  Там Ющенко плохой был, тут вредители и жители Донбасса.
  Как блин придет к власти так в Украине какая-то беда.
  Лучше всего получается толкать речи в оппозиции.
  Уже была оранжевая революция. Че мы ещё не в Европе?
  Человек реально думает что плохо работали с избирателями,
  не те слова сказали.
  Где вы были когда людям на Донбассе,
  за единую Украину головы арматурой разбивали?
  Луганск ничем не отличается от Харькова.
  Только в Харькове спокойно, а в Луганске война.
  Все зависит от власти.
  Я с Донбасса и пишу то что знаю: людей которые хотят жить в единой Украине не мало.
  Только им вместо того чтобы отстаивать свои права, приходится уезжать,
  потому что власть защитить не может.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.