111

Сьогодні народний депутат України від Тернопільщини Михайло Апостол з колегами з Франківщини Анатолієм Дирівим та Володимиром Шкварюком і підприємцем Дмитром Горчаком поїхали на Схід України, зокрема до Слов’янська. Цього разу наш депутат, який відзначається від інших тернопільських колег кипучою енергією та дієвістю, привіз бронежилети нашим солдатам.

10360765_277186662461133_4888123789715682912_nЗустрілися із бійцями двох десантних бригад.Хлопці із Львівщини і Дніпропетровщини. Блокпости в Красному лимані. 50 бронежелетів, цигарки, вода, продукти харчування – це той мінімум,який змогли доставити сьогодні”,- лаконічно описав ситуацію  у Фейсбуці нардеп.

На фото з воїнами, Михайло Апостол взяв до рук автомата. Каже, випробовували бронижелети 4 класу, які вони привезли. Від куль автомата калашникова він захищає надійно. Від бронебійної зброї, на жаль, ні.

“Надзвичайно вразили на одному з блок постів слова бійця:поки наші командири навчаться воювати то ще багато з нас загине тут.Не буду вдаватися в деталі і факти ,просто від бійців і від себе хочу звернутися до генералів-координуйте свої дії ,щоб свої по своїх не стріляли”,- поділився наболілим депутат Апостол.

1 comment

  1. Саша

    Молодці, добру справу зробили, можливо комусь життя спасуть бронежилетами. Інтересно куда дівся верховний діяч Тернопільщини Денревляний В? Чому не допомагає армії, що в штани наробив? А може поїхав в Київ нові посади вибивати, пора вже в чергу до нового президента ставати. Начальника міліції області Облещука В. посадив у крісло, а кого слідуючого? Правда Облещука В. при керівництві Януковича скоріше помітили за Деревляного.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.