111

Прокуратура виявила зловживання чиновників при використанні коштів Держбюджету при будівництві архіву

Прокуратура міста Тернополя розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення офіційних документів службовими особами одного з управлінь облдержадміністрації та будівельної організації.

Встановлено, що при використанні коштів, виділених на будівництво Державного архіву, службові особи будівельної організації внесли в акти приймання виконаних робіт за жовтень та грудень 2013 року недостовірні дані.

Зокрема, до складу будівельно-монтажних робіт включено витрати на використання природного газу, профілактичне обслуговування та повірку лічильника, які не передбачені договором підряду.

Зазначені недостовірні документи підписали службові особи одного з управлінь облдержадміністрації.

Як наслідок, будівельна організація безпідставно отримала бюджетні кошти по актах виконаних робіт на суму понад 60 тисяч гривень.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.364, ч.1 ст.366 КК України (зловживання службовим становищем та службове підроблення).

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Даник Михайло

    Які ми заторможені, аж жах. При чому тут 2013-й рік. Це – явна корупція і зволікання з слідством та судом. За минулий, 2016-й рік, прошу 4 місяці голову ТОДА – зробіть аналіз використання бюджетних коштів на поточний ремонт автодоріг області. Суми виділялися не малі, дороги “пороблено в Україні”, так як не собі. Детальний аналіз, по напрямках доріг і “витрачених” сумах, а також – яка організація то робила. Що, тяжко ?? То йди звідти, я за 2 тижні поприжимаю ЯЯ кому треба – і ЗВІТ БУДЕ. А ще Ґарант з Прем”єром, проїздом з Чернівців “залишив” пів мільярда гривень в середині грудня того року. Який х… робить ремонт дороги в ту пору?? Куди “спливли” ті кошти?? Скільки назад до Києва повернуто в конвертах (дипломатах). І це в час війни, коли волонтери по копійці збирають з бідного народу на шкарпетку чи печиво солдату, на передову?? Придумують як купити швидку допомогу чи медикаменти, зброя, вроді забезпечені. А їди – не хватає ще. А вони попригрівалися на високих посадах – красти !! Совісті нема в тих скоробагатьків !! Беріться атошники, які нещодавно ротарнулися з зони АТО за ще важніщу роботу. Треба “вичистити” таке суспільство, бо України (омріяної і на Майдані вистояної ) не буде !!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.